Новини
26.05.2015

Opel ADAM c КПП Easytronic 3.0 - кращий в будь-якому форматі!

Рюссельсхайм/Стамбул: індивідуаліст, з вищою якістю перемикання і виключно економічний - це Opel ADAM з Easytronic 3.0. Автомобіль від Opel, який підкреслює стиль життя свого власника, дебютує з новітнім поколінням роботизованої трансмісії на міжнародному автосалоні в Стамбулі, який проходить з 22 по 31 травня. Ця трансмісія доступна для моделі ADAM з початку року, а основною перевагою 5-ти ступінчастої Easytronic 3.0 є те, що вона поєднує комфорт автоматичної і економічність механічної трансмісій. Завдяки своєму компактному дизайну, Easytronic 3.0 також легше ніж традиційна автоматична трансмісія.

Паливний економ: ADAM 1.4 ecoFLEX з системою Start/Stop та КПП Easytronic витрачає всього 4.7 літри бензину на 100 км

 

Easytronic 3.0 від Opel це роботизована КПП, в основі якої лежить механічна КПП з низьким внутрішнім тертям, оптимізована для малооб'ємних двигунів. В автоматичному режимі, електрогідравлічний актуатор здійснює перемикання передач і вижим зчеплення. Електроніка трансмісії автоматично вибирає найбільш економічну передачу для актуальних умов руху, таким чином забезпечуючи суперекономічний водіння. Гідравлічні циліндри і електромотори, так звані актуатори, забезпечують ідеальне і швидке переключення. Те ж саме відбувається і тоді, коли водій вручну перемикає передачі в напівавтоматичному режимі і тягне на себе або ж штовхає вперед ручку КПП. Агрегатована з технологією «Start/Stop», роботизована КПП зменшує витрати палива, особливо в міському режимі. У поєднанні з атмосферником об'ємом 1.4 літра, потужністю 64 кВт або 87 к.с., Easytronic 3.0 скорочує витрати палива до 0.4 літрів на 100 кілометрів в змішаному режимі в порівнянні з 5-ти ступінчастою МКПП. Це еквівалентно зменшенню викидів CO2 на 10 грам на кілометр. З такою ж КПП ADAM 1.4 ecoFLEX з технологією «Start/Stop» витрачає 4.7 літрів на 100 кілометрів і викидає в атмосферу 109 грам CO2 на кілометр, а це означає, що автомобіль перемістився з німецької класу економічності «С» в «В».

Автоматизована трансмісія: Easytronic 3.0 поєднує комфорт автоматичної КПП з ефективністю ручної КПП. Easytronic 3.0

 

Більш швидке та плавне переключення передач з Easytronic 3.0

Останнє покоління Easytronic вражає ще більш швидким і ще більш плавним перемиканням передач. Ця оптимізація стала можливою завдяки новому актуатору з поліпшеними технологіями чутливості та контролю і повністю оновленою КПП. Інженери Opel розробили спеціальний набір шестерень для роботизованої КПП. Передавальне число, розподілено в п'ятиступінчастій КПП так, що відбувається зменшення обертів двигуна, наприклад, під час руху по трасі, що знижує рівень шуму. Крім цього, Easytronic 3.0 також пропонує режим руху на швидкості близький до мінімально можливої, що зустрічається в автоматичних трансмісіях для маневрів на низьких швидкостях.

Познайомитися з модельним рядом Opel, в тому числі і з моделлю ADAM, можна в дилерській мережі компанії «Дженерал Авто Груп». Бажаючі замовити Opel ADAM з новою роботизованою КПП можуть звертатися до дилерів Opel, для уточнення можливості поставки автомобіля в такій комплектації. 

Знайти найближчий дилерський центр Opel >>>

УкрАВТО у Вашому місті