Новини
29.05.2015

СМАЧНІ ЦІНИ НА ЗАПЧАСТИНИ
OPEL та CHEVROLET!

У мережі сервісних станцій Opel і Chevrolet діє спеціальна пропозиція на оригінальні запасні частини до автомобілів брендів Opel і Chevrolet. Ціни знижені на широкий асортимент запасних частин. Максимальна знижка на окремі позиції сягає до 99.9%

Широка сервісна мережа станцій технічного обслуговування компанії «Дженерал Авто Груп», яка є офіційним імпортером брендів Chevrolet і Opel, пропонує безпрецедентні ціни практично на всю номенклатуру оригінальних запасних частин. Спеціальні цінові умови дозволяють власникам автомобілів Opel і Chevrolet, придбати необхідні запасні частини зі значним дисконтом і отримати гарантовану якість продукції, підтверджену виробником.

0 0

 

Згідно з акційною пропозицією, зниження ціни поширюється на великий список оригінальних запчастин, які в даний момент доступні на складі сервісних станцій технічного обслуговування. При цьому, клієнт, який скористається спеціальними умовами на купівлю запасних частин Opel і Chevrolet, крім відчутної економії, зможе отримати ряд додаткових переваг і захистити себе від різних ризиків, які виникають при покупці «неоригіналу».

0 0

Так, купивши оригінальну запасну частину з дисконтом, клієнт може скористатися послугами офіційних сервісних станцій Корпорації УкрАВТО та отримати додаткову знижку на послуги з її встановлення. Крім цього, на роботи і саму запасну частину буде поширюватися гарантія, чого, в більшості випадків, не дають «в гаражах». Ще одним аргументом на користь оригінальних запасних частин є їх гарантована і ідеальна сумісність з Вашим Opel або Chevrolet. Так як дуже нерідкі випадки, коли замовлена неоригінальна запасна частина не підходить до конкретної моделі автомобіля.

0 0


Запрошуємо всіх власників автомобілів брендів Opel і Chevrolet скористатися можливістю отримати повний комплекс високоякісних послуг. Починаючи з покупки за більш ніж вигідною ціною оригінальної запчастини і закінчуючи гарантійними зобов'язаннями, як на роботи, так і на саму запасну частину. 

316

 

Детальніше про спеціальні цінові умови, які діють на запасні частини Opel і Chevrolet можна дізнатися в найближчому дилерському центрі у Вашому регіоні.

200             200

УкрАВТО у Вашому місті