Новини
27.07.2015

Команда JEEP впевнено фінішувала у забігу на кубок RUNUP!

Автомобільним партнером першого вертикального забігу на кубок RUNUP! CUP стала компанія Гранд Автомотів - офіційний імпортер автомобілів Jeep в Україні.

В суботу 25 липня учасники змагалися у забігу вгору по гірськолижній трасі Протасів Яр, демонструючи високі спортивні результати, волю до перемоги і позитивний заряд енергії!

Автомобілі марки Jeep вже багато років залишаються відданими своїм традиціям і продовжують бути істинними позашляховиками, які встановлюють рекорди продажів на всіх континентах.
0 0
У цей літній сонячний день бренд Jeep не залишився осторонь і став одним з ключових учасників марафону! В рамках забігу, крім оновленого Jeep Cherokee 3-го покоління та добре відомого Jeep Compass, була представлена команда Jeep, яка впевнено фінішувала в турнірі та завоювала медалі.
0 0
 
«Для нас як для імпортера Jeep дуже важливо участь у подібному спортивному заході - це чудова можливість продемонструвати позашляхові можливості автомобілів Jeep, показати сутність і культуру легендарного бренду і просто весело провести час з усіма шанувальниками активного способу життя, - зазначив Олексій Логінов, маркетинг-менеджер компанії «Гранд Автомотів».
Ставши набагато спортивніше, Jeep Cherokee при цьому отримав покращену прохідність. Для нового покоління популярного позашляховика виробник пропонує 2 типи системи повного приводу. Перша - «Active Drive 1» (доступна в комплектації Limited) - автоматично підключає задню вісь, коли це необхідно. При цьому в стандартних умовах керування, авто залишається передньопривідним. Другий варіант під назвою «Active Drive 2» (доступний в комплектації Trailhawk) має режим «4WD Low» для руху на бездоріжжі на низькій швидкості, при цьому блокується міжосьовий диференціал. Крім того, є система Selec-Terrain (у неї п'ять алгоритмів роботи під різні дорожні умови: Auto, Sport, Snow і Sand / Mud і ROCK) і асистент спуску з гори.
0
Новий Cherokee, як і всі інші моделі Jeep, продовжує легендарну історію бренду, історію, яка переходить від покоління до покоління. Вона демонструє ключові цінності, які завжди були притаманні автомобілям Jeep - це і видатні динамічні характеристики, і надійність, і звичайно ж - високі позашляхові якості. Усе це дарує власнику Jeep незрівняне ні з чим відчуття свободи!
0

Легендарний JEEP - вибір справжніх екстремалів!
Повний фотозвіт на офіційній сторінці Jeep в Facebook  https://www.facebook.com/jeep.ua  

 

https://www.facebook.com/jeep.ua
УкрАВТО у Вашому місті