Новини
05.08.2015

Ducati виступив партнером на київських етапах чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів 2015

 

Кращі пілоти України виборювали першість у найшвидших, екстремальних та видовищних змаганнях цього сезону.
Більше 40 спортсменів з усіх регіонів країни, серед яких майстри спорту України, майстри спорту міжнародного класу, призери та переможці зарубіжних мотогонок! На кожному етапі гонщики змагалися в 5-х класах, а саме: в професійних класах Superbike, Supersport, аматорських класах Superstock-600, Superstock-1000, в класі Дебют, а також у командному заліку.
11802790
Переможцями стали:
3 етап:

Клас Debut - Чепуштанов Юрій
Клас Superstock 600 - Анін Олександр
Клас Superstock 1000 - Підлужний Артур
Клас Superbike - Писарєв Євген
Клас Supersport - Білий Владислав
11811483
4 етап:
Клас Debut - Чепуштанов Юрій
Клас Superstock 600 - Анін Олександр
Клас Superstock 1000 - Підлужний Артур
Клас Superbike - Баранов Володимир
Клас Supersport - Писарєв Костянтин

 

 

Варто відзначити, що на 4 етапі перегонів був встановлений новий рекорд мототраси автодрому "Чайка". Дванадцятий коло гонки був подоланий за 1.19.028 сек. Автор рекордного часу і переможець етапу в абсолюті - Костянтин Писарєв.
Протягом 2-х днів турніру для всіх гостей заходу в спеціально організованій затишній зоні від Ducati були представлені як останні новинки італійського мотоконцерна, так і складські моделі. Особливу увагу у гостей викликала культова модель Scrambler, представлена ​​у версіях Classic і UrbanEnduro. Мотоцикл виконаний у вінтажному стилі, новий Scrambler обзавівся 803-кубовим L-твіном, "запозиченим" у Monster 796 і переробленим для отримання більш згладжених, прогнозованих реакцій на ручку газу, а також отримання "на виході" 75 л.с. і 67,8.
0
0
Почесним гостем в зоні Ducati став уже улюбленець київської публіки - наймолодший мотогонщик України - Тіма Кулешов, вік якого 2 роки і 8 місяців! Незважаючи на спекотну погоду, Тіма із задоволенням зробив кілька заїздів, позував перед фото-камерами і дав кілька інтерв'ю.
0
За підтримки Ducati, також виступив один з кращих стантрайдерів України - Денис Міхно.
0
Турнір пройшов у яскравій і дружній атмосфері та не залишив нікого байдужим!
0
 
Офіційний дистриб'ютор Ducati в Україні висловлює подяку організаторам змагань, а також запрошує всіх учасників і глядачів в салон Ducati, який розташований за адресою м.Київ, пр-т Московський 22.
0
Будемо раді бачити в гостях всіх цінителів потужності і швидкості!
Детальніше на сайті www.ducati-kiev.com 

 

УкрАВТО у Вашому місті