Новини
17.08.2015

Справжні випробування у проекті «Гонка Нації» разом з Jeep

На минулих вихідних у Києві на території мототреку «Пирогово» відбувся черговий етап унікального проекту «ГОНКА НАЦІЇ» - змагання з перешкодами». Більше 600 найвідважніших і міцних духом поринули у світ драйву та незабутніх емоцій. Автомобільний бренд Jeep не залишився осторонь і виступив партнером у спортивних змаганнях. В рамках забігів автомобілі Jeep Grand Cherokee і Jeep Compass зустрічали всіх учасників на фінішному відрізку дистанції.

00

00

Гонка нації - це серія випробувань на певну відстань з перешкодами різної складності. Змагання включали в себе два забігу - «Забіг сили» та «Забіг Волі». У першому забігу змогли взяти участь як початківці, так і досвідчені спортсмени. Каверзний спрінт на 5 км включав в себе 15 перешкод. У другий день відбувся складніший «Забіг Волі», який складався з 20 перешкод на трасі, загальною протяжністю 13 км! Це по-справжньому випробування фізичної витривалості і волі!

Забіги проходили в чотирьох категоріях: ELITE, STANDARD, MILITARY і TEAM.

У командному «Забігу Волі» також взяла участь команда Jeep. У цій категорії фініш зараховувався по останньому учаснику команди. Незважаючи на божевільну спеку та складні випробування, команда Jeep з честю подолала виснажливий забіг, фінішувавши в загальному заліку на почесному 3-му місці!

00

«Ми дуже задоволені, що бренд Jeep є учасником в спортивному проекті такого рівня. За своєю філософією для Jeep завжди близька пропаганда заняття спортом та активного способу життя. Тому ми раді в черговий раз підкреслити, що сила і витривалість, подолання будь-яких перешкод і прагнення до перемог - це частина внутрішнього світу бренду, - зазначив Олексій Логінов, маркетинг-менеджер офіційного імпортера Jeep в Україні.

00

00

Цей формат вже давно отримав багато прихильників у всьому світі. Подібні змагання проводяться в США (SPARTAN RACE, TOUGH MUDDER, SUPER HERO, MUD RUN, THE COLOR RUN) і Австралії (TRU GRIT). Наступний етап в Україні відбудеться цієї осені.

УкрАВТО у Вашому місті