Новини
22.09.2015

Ermenegildo Zegna та Maserati презентували ексклюзивну капсульну колекцию

Ermenegildo Zegna і Maserati створили спеціальну капсульну колекцію шкіряного одягу та аксесуарів, розроблених на честь презентації опціонального дизайнерського інтер'єру від Ermenegildo Zegna, який тепер доступний до замовлення для всіх моделей Maserati Ghibli і Quattroporte.

0

Італійські дизайнери створили інтер'єр винятково з натуральної шовкової тканини з надзвичайно сильним візуальним впливом салону автомобіля, який неймовірно чітко висловлює характерний стиль і ексклюзивність його власника. Неймовірна м'якість використовуваної тканини в поєднанні з технічним оснащенням салону підкреслює динамічність та сучасність найбільш культових моделей Maserati.

0

0

Подібна комбінація використовуваних матеріалів та кольорові рішення надихнули італійський будинок моди Ermenegildo Zegna на розробку спеціальної капсульної колекції одягу та аксесуарів, яка буде доступна у світовій мережі магазинів Ermenegildo Zegna, починаючи з жовтня 2015 року. Колекція включає в себе верхній одяг зі шкіри та технічного шовку, спеціальну серію кросівок, шарфи з 100% шовку, ексклюзивні сонцезахисні окуляри та інші модні аксесуари.

0

0

Відмінною рисою капсульної колекції є поєднання емблеми, виконаної зі шкіри та шовку, яка прикрашена фірмовим тризубом Maserati, щоб відобразити спадщину, майстерність і розкіш багаторічної співпраці двох легендарних італійських брендів.

 

УкрАВТО у Вашому місті