Новини
05.10.2015

Традиційна акція з підготовки автомобіля до зими в мережі УкрАВТО розпочалася.

З року в рік у автоаматорів, з наближенням зими, виникає необхідність підготовки до холодного сезону свого автомобіля, при чому не важлива марка, модель і рік випуску. При цьому головними факторами, що впливають на рішення «де це зробити?» виступають якість робіт, зручне розташування і звичайно ж, ціна. Об'єднуючи ці три вирішальних аргументиу Корпорація УкрАВТО проводить вже традиційну акцію: Підготуй автомобіль до зимового сезону.

Згідно з акційною пропозицією, в мережі сервісних станцій технічного обслуговування зафіксовані ціни на найбільш популярні, у перехідний до зими сезон, послуги. Зрозуміло, щоб ціни були доступні для більшості автовласників, спеціальні умови діють для автомобілів всіх найбільш популярних в Україні брендів, як бюджетних, так і більш дорогих сегментів. Так, власник автомобіля, може отримати ряд необхідних послуг за ціною 135 грн .:

- Шиномонтаж - від 135 грн. з ПДВ (в залежності від радіуса);

- Регулювання кутів установки коліс (розвал-сходження) - від 135 грн. з ПДВ;

- Проведення комплексної діагностики - від 135 грн. з ПДВ.

Додатковою перевагою, яка безумовно буде цікавою для власників негарантійних автомобілів не тільки брендів представлених в мережі дилерських центрів Корпорації УкрАВТО, а і інших марок стане дисконт на проведення робіт. Спеціальна пропозиція дозволяє здійснити ремонтні роботи по усуненню несправностей дешевше на 15% від стандартних цін на ці послуги і від 10% дешевше на запасні частини для негарантійних автомобілів найбільш популярних автомобільних брендів. Крім цього, на виконані роботи та на надані послуги, діє гарантія, яка дозволяє бути впевненим у надійності партнера по сервісу.

Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акцію, що діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація і координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися в розділі "Дилери"  або звернувшись на «гарячу» лінію 0800507717.

 

* Дія карт лояльності «СarMan @ CarWoman» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не підсумовуються.

** Розмір дисконту на запасні частини надається залежно від бренду автомобіля.

УкрАВТО у Вашому місті