Новини
19.10.2015

Спеціальні ціни на модельний ряд Maserati Quattroporte

Для всіх шанувальників преміального бренду пропонуємо скористатися вигідними умовами і придбати розкішний спортивний седан Maserati Quattroporte.

В офіційному шоу-румі «Maserati» залишилося кілька складських моделей на які діють акційні умови.

Maserati Quattroporte GTS із заднім приводом і бензиновим двигуном об'ємом 3,8 літра доступний в білому, бежевому та чорному кольорі. Всі три автомобілі представлені в ексклюзивних комплектаціях з преміальною акустикою Bowers & Wilkins, преміальної шкірою POLTRONA FRAU, а також мультимедійною системою з сенсорним дисплеєм. Відрізняються автомобілі поєднанням комбінацій кольору інтер'єру та дизайном колісних дисків.

0 0

Найбільш популярні серед українських клієнтів версії Quattroporte Q4 з повним приводом доступні в білому і бежевому кольорах. Обидва автомобілі мають 3,0-літровий мотор V6 потужністю 410 к.с. Він працює в парі з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією ZF. Система повного приводу заслуговує окремої уваги. Вона аналізує всі ризики дорожніх умов, оптимально розподіляючи тягу між чотирма колесами. У більшості випадків залишає пасивною передню вісь, яку негайно підключає при необхідності. У разі ризику втрати зчеплення, наприклад, через занадто високу швидкість на поворотах або різкому розгоні, їй потрібно всього 150 мілісекунд, щоб перевести до 50% тяги на передні колеса.

0 0

Автомобілі в наявності доступні в різних комплектаціях від мінімального переліку вбудованих опцій до максимально можливої кількості опцій в комплектації автомобіля.

На даний перелік автомобілів ціна стартує від 99 тис. євро (розрахунок здійснюється в грн. за курсом міжбанку на день оплати).

Всю додаткову інформацію по кожній моделі Ви можете дізнатися, зателефонувавши за тел .: +38 (044) 201-33-44, або звернувшись в салон «Maserati», розташований на Столичному шосе, 90.

УкрАВТО у Вашому місті