Новини
23.10.2015

Maserati на виставці Auto e Moto d’Epoca в Падуя

Традиційна для осені виставка Auto e Moto d’Epoca в Падуя в цьому році в черговий раз зібрала шанувальників і ентузіастів класичних автомобілів та мотоциклів з усієї Європи.

1

2

Цього року бренд Maserati продемонстрував на своєму стенді легендарні три класичні моделі. Модель 1934 6C34, яких всього в історії було випущено 6 примірників, спорткар Містраль Купе 1964 з кузовом від Фруа і Maserati Tipo 124, випущений в 1974 році. Крім культових моделей минулого, яскравим представником сучасного модельного ряду став спортивний повнопривідний седан Maserati Ghibli Q4. Це одиничний концепт-кар, який був презентований світовій публіці, як перший Ghibli, випущений спільно з італійським будинком моди Ermenegildo Zegna.

5

4

6

Крім автомобілів на виставці бренд продемонстрував широку лінійку нового фірмового одягу та аксесуарів, включаючи вінтажну колекцію Maserati Classiche, в якій втілено культурну спадщину елегантного і ексклюзивного бренду.

У компанії Maserati приділяють величезне значення власній історії, для цих цілей навіть спеціально виділений департамент «Мазераті Classiche", основним завданням якого є просування культурної спадщини бренду.

УкрАВТО у Вашому місті