Новини
23.10.2015

Opel Intelli Lux LED® отримало нагороду "SAFETYBEST 2015"

- Журі конкурсу AUTOBEST відзначило нагородою технології безпеки в новому Opel Astra;

- Матричне світлодіодне світло IntelliLux LED® пропонує постійне, і таке що не засліплює водіїв, дальнє світло;

- Система освітлення інтенсивніша і довговічніша ніж звичайні фари;

 

Рюссельсхайм: новий Opel Astra переміг у номінації "SAFETYBEST 2015", отримавши нагороду за адаптивну світлодіодну матричну систему освітлення IntelliLux LED®. Журі конкурсу AUTOBEST, що складається з незалежних експертів-журналістів з 26 європейських країн, присудило нагороду цій моделі за передову систему головного світла. Думка журі була наступна: "Технологія матричного світла - це прорив для автомобільних систем освітлення. Після великих тестів багатьох членів журі конкурсу AUTOBEST система довела, що вона настільки ефективна, що заслужила називатися «магічної»." Вигравши нагороду Astra продовжує успіх моделі Corsa, яка була названа« Кращим автомобілем для покупки в Європі 2015 ».

Новий Opel Astra K

Інноваційна матрична світлодіодна система IntelliLux LED® забезпечує їзду без ризику засліпити дальнім світлом і буде доступна в компактному класі вперше в Astra. При цьому, вартість буде відрізнятися незначно, в порівнянні зі звичайними адаптивними системами світла. Матричний світло IntelliLux LED® це щось більше ніж просто світлодіодне дальнє світло, що пропононується конкурентами.

 

Інтелектуальна і динамічна система автоматично адаптується до поточних дорожніх умов і завжди пропонує найкраще з можливих освітлення. Представляючи потужне світлодіодне матричне світло Opel робить ультрасучасну технологію освітлення, раніше доступну тільки в автомобілях дорожчих люксових сегментів, доступною для більш широкої аудиторії.

Opel IntelliLux LED

«Ми демократизуємо технології роблячи інновації доступними, пропонуючи їх в автомобілях для широкого кола клієнтів. Наше нове світлодіодне матричне світло, IntelliLux, відмінний приклад. Наша інтеграція світлодіодної технології забезпечує видатну продуктивність в темний час, покращуючи безпеку для водія і тих, хто поруч з ним», сказала на церемонії нагородження Шарлі Кляйн (Charlie Klein), віце-президент з інженерії в Opel.

AutoBEST 2016 FinalistОднак, це не все. Нова Astra пропонує повний набір ультрасучасних технологій, видатний комфорт і атлетичний дизайн. Тому новачок Opel також і серед п'яти фіналістів конкурсу AUTOBEST в номінації "Кращий автомобіль для покупки в Європі 2016".

Щоб дізнатися докладніше про модель, яка задає стандарти в компактному класі і бути серед перших, хто стане власником нового Opel Astra в Україні запрошуємо Вас відвідати сайт офіційного представника бренду Opel в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО: http://catalog.ukravto.ua/cars/tm-Opel . Там же можна дізнатися докладніше і про інших представників модельного ряду Opel, новеньких бренду і актуальних цінових умовах.

УкрАВТО у Вашому місті