Новини
23.10.2015

Компанія "ЮМГ" презентує свої новинки на міжнародній виставці «TIR-2015»

 

 

 

Дистриб'ютор вантажних автомобілів ТАТА і автобусів ЗАЗ, компанія «Юніверсал Моторз Груп», що входить до складу Корпорації "УкрАВТО", пропонує ознайомитись з автобусами українського бренду ЗАЗ та вантажними автомобілями індійського бренду ТАТА.

0

Бренд ЗАЗ в рамках виставки буде представлений приміською модифікацією автобуса, а саме А07А1-404.

Перші автобуси ЗАЗ А07А з'явилися в Україні, ще в 2006 році, а сьогодні вже майже 2,5 тисячі автобусів здійснюють перевезення пасажирів по різних маршрутах, як на території України так і за її межами.

Бренд ТАТА традиційно представлений вантажним шасі ТАТА LPT 613 та широкою лінійкою надбудов на його базі (борт, фургон, автопідйомник, молоковоз, сміттєвоз, евакуатор та інші).

Займаючи лідируючу позицію в сфері малих та середніх вантажних перевезень в Україні, розширюючи можливості для своїх клієнтів в комунальному секторі економіки Компанія «Юніверсал Моторз Груп» пропонує потенційним покупцям та відвідувачам виставки «TIR-2015» новинку, а саме:

18

  • Автовишка АП-18 на базі вантажного шасі ТАТА LPT 613 – призначена для підйому на висоту (до 18 м.) робочих з матеріалами та інструментом при виконанні ремонтних, будівельно-монтажних, рятувальних та інших видів робіт. Наявність ізольованої люльки дозволяє виконувати обслуговування електричних установок та ліній електропередач напругою до 1000В без його відключення. Виробник надбудови ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш» м. Мелітополь.

0

  • Машина асенізаційна (вакуумна) КО-503В на базі вантажного шасі ТАТА LPT 613 - призначена для вакуумного очищення вигрібних ям і колодязів глибиною до 4,5 метрів від рідких відходів, що не містять горючих і вибухонебезпечних речовин, і подальшого їх транспортування до місця утилізації виробником якої є Приватне акціонерне товариство «Спецбудмаш» м. Бровари.

 

Вся робота компанії "Юніверсал Моторз Груп" підпорядкована єдиній меті: надати клієнтові рішення для його бізнесу, що максимально задовольнять його потреби в потужності, продуктивності, працездатності, безпеці.

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті