Новини
17.11.2015

Kia Optima отримала відзнаку “Найкращий автомобіль для покупки” від Kelley Blue Book (kbb.com)

Kia Optima 2016 модельного року потрапила до числа 12 переможців рейтингу “Найкращий автомобіль для покупки”. Експерти відзначили виразний дизайн, динаміку та співвідношення ціна/якість седану Kia.

Kia Optima визнано “Найкращою покупкою” в сегменті середньорозмірних автомобілів за результатами рейтингу американського порталу Kelley Blue Book (kbb.com). Його спеціалісти протягом року збирали дані про усі автомобілі 2016 модельного року, представлені на ринку США, здійснювали їх тестування та оцінювання, щоб обрати 49 моделей-фіналістів, а зрештою - 12 переможців.

405872

“Нова Kia Optima «подорослішала» в усіх аспектах: починаючи від європейського спортивного дизайну до використання преміального оздоблення салону та значно покращених характеристик керованості, - каже Орт Хедрік (Orth Hedrick), віце-президент з планування нових продуктів Kia Motors America. - Визнання експертами Kelley Blue Book в якості “Найкращого автомобіля для покупки” в одному з найбільш конкурентних сегментів автомобільного ринку — це справжня честь та потужний сигнал, що нова Optima має чудовий потенціал для збільшення продажів та сприятиме подальшому зміцненню бренду Kia.” 

405871

Для визначення переможців рейтингу “Найкращий автомобіль для покупки” експерти Kelley Blue Book детально проаналізували понад 300 різноманітних автомобілів 2016 модельного року, серед яких згодом обрали фіналістів та переможців.

405873

Більш детально з рейтингом Kelley Blue Book можна познайомитись за наступним посиланням.

Нагадаємо, що в Україні можна придбати седан Kia Optima 2015 модельного року. Автомобіль комплектується дизельним двигуном об’ємом 1,7 літри потужністю 136 к.с. На вибір пропонуються шестиступеневі механічна та автоматична трансмісії. Ціни на Optima стартують з відмітки 563 500 грн.

405917

УкрАВТО у Вашому місті