Новини
20.11.2015

KIA в Україні оголошує результати конкурсу «Miss KIA Picanto»!

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор автомобілів KIA в Україні, підбила підсумки проекту «Miss KIA Picanto» та назвала ім’я переможниці конкурсу, яка отримала фотосесію від партнера проекту, он-лайн версії журналу L’Officiel.

Наприкінці літа 2015 року компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» та он-лайн журнал L’Officiel дали старт унікальному спецпроекту Miss KIA Picanto, героїні якого органічно поєднали світи моди та автомобілів, поглянувши на хетчбек KIA Picanto крізь призму свого стилю життя.

0

Журі конкурсу отримало величезне задоволення, вивчаючи фото та історії претенденток. Переможницею ж стала юна Юлія Чебанова, яка отримала можливість взяти участь у фотосесії, організованій командою професіоналів видання L’Officiel Online.

Нагадаємо, що проект Miss KIA Picanto мав дві складові, які зробили його по-справжньому унікальним. Стильні, відомі жінки, такі, як відома дизайнер Ксенія Шнайдер, шеф-редактор журналу P!nk Уляна Бойко, що проводять значну частину свого життя за кермом, зробили «примірку» KIA Picanto, тестуючи авто протягом тижня у повсякденних ситуаціях та розповідаючи про свої враження на сторінках «Щоденників автомобілістки».

0

В той же час поборотися за звання Miss KIA Picanto та отримати фотосесію від L’Officiel Online могли всі охочі дівчата незалежно від того, чи є вони власницями найменшого авто в модельній лінійці КІА чи тільки планують зробити таке придбання. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, треба було сфотографуватись поруч із Picanto та викласти це фото разом із історією «Я та KIA Picanto» на сторінці конкурсу http://misspicanto.kia.ua/.

«Бренд KIA має широкий модельний ряд, в якому можна знайти сучасні, безпечні та чудово оснащені автомобілі на будь-який смак. Цей проект надав нам можливість продемонструвати яскравий KIA Picanto сучасним жінкам, що ведуть активний спосіб життя та не уявляють свій день без поїздок за кермом. Героїні «Щоденників автомобілістки» довели, що стиль і практичність можуть органічно поєднуватись у компактному міському хетчбеку Picanto, який  одночасно є чудовим помічником та стильним аксесуаром», - каже генеральний директор «ФАЛЬКОН-АВТО» Ніна Васадзе.

0

Відмітимо також, що хетчбек KIA Picanto продається в Україні у комплектації Top по ціні 379 200 грн. Авто оснащено 85-сильним бензиновим двигуном об’ємом 1,2 літри, який агрегатовано чотириступеневою автоматичною КПП. Подробиці щодо моделі Picanto можна знайти на www.kia.ua, або дізнатися в салонах офіційної дилерської мережі KIA в Україні.

УкрАВТО у Вашому місті