Новини
25.11.2015

Компанія Kia продемонструвала перші знімки нової Cadenza

Kia Motors сьогодні розкрила зовнішність нової Kia Cadeza (“K7” на ринку Південної Кореї), продемонструвавши перші офіційні фотографії моделі. Седан отримав сучасний стрімкий дизайн та розкішний високоякісний інтер'єр. Старт продажів моделі на міжнародному ринку відбудеться в 2016 році.

0

Нове покоління Kia Cadenza зберігає прогресивні риси попередньої моделі та характерні елементи фірмового дизайну Kia. Разом з тим авто стало більш сучасним та помітним за рахунок гостріших, чіткіших ліній та більш широкого кузова з заниженою посадкою. 

Виконана в стилі європейських седанів бізнес-класу, нова Cadenza має аеродинамічний, подовжений силует, сформований довгим капотом, поясною лінією, що поступово підіймається в напрямку задньої частини кузова, та спадаючим дахом. Віконна лінія дещо звужується у напрямку задньої стійки кузова, надаючи новій  Kia Cadenza більш стрімке, нібито «нахилене» вперед положення.

0

Передня частина автомобіля отримала нову радіаторну решітку, яка стала переосмисленням традиційного фірмового знаку Kia - “ніс тигра”, «гострі» світлодіодні фари та «мускулисті» крила - все це додає образу нової Cadenza впевненості та оригінальності. Ключовими елементами задньої частини автомобіля є світлодіодні фонарі з хромованим обрамленням та пара труб випускної системи, які підкреслюють ширину автомобіля та надають йому більш переконливого вигляду.

УкрАВТО у Вашому місті