Новини
15.12.2015

Зірки Opel в 2015: від ADAM'S до нової Astra

Рюссельсхайм. Спортивний, вражаючий і різносторонній - саме так можна охарактеризувати 2015 для бренду Opel. За попередні 12 місяців Opel представив вражаючі новинки, які запалили інтерес і приковували увагу скрізь і кожного.

Це почалося в перші тижні року з презентації «запальничок» класу міні - ADAM S і Corsa OPC, які, не дивлячись на свій темперамент, стежать за «дієтою». Так, наприклад, в змішаному циклі ADAM S витрачає всього 5.9 л / 100 км, а Corsa OPC 7.5 л / 100 км. Незабаром настав час виходу в світ ще одного члена сім'ї Opel класу міні: Opel KARL, який витрачає всього 4.1-4.5 л/100 км в змішаному циклі. Такий, що ідеально підходить для щоденних поїздок, автомобіль має душу і серце, але отримав при цьому доступну ціну, і став новою, реальною альтернативною на ринку.

Adam SЗ цього моменту в ефірі почав з'являтися «шум», який передував головній події 2015 для Opel: появі абсолютно нової зірки компактного класу - Astra, відсвяткувала прем'єру на міжнародному автосалоні у Франкфурті. Ще сучасніша, ще легша, ще атлетичніша - з цим квантовим стрибком було представлено нову еру для Opel. "Конкуренти Opel будуть засмучені", "Нові чарівні колеса Opel" або просто здивування "Ого! Такий легкий?", такими були перші заголовки в ЗМІ. І сподіваємося, що Ви вже змогли побачити зображення, відео з прем'єри і масу іншої інформації на нашому сайті, що новачок дійсно здатний на багато чого. З безліччю нових технологій, таких як адаптивне світлодіодне матричне світло IntelliLux LED® і бортова система Opel OnStar, а також останнє покоління інформаційно-розважальної системи IntelliLink, з можливістю інтеграції смартфона і інше і іншеJ Ставши легше до 219 кілограм у порівнянні з попередницею, згідно з офіційними звітами автомобільних журналів і отримавши абсолютно нове покоління двигунів, нова Astra стала не тільки спортивніше і елегантніше - нова зірка стала штампувати перемоги у порівняльних тестах одну за одною. Більше того, на підтримку вибору клієнтів переконливим аргументом стала недавня перемога і отримання нагороди «Золоте кермо», а також кількість замовлень. Переможець конкурсу дебютував у дилерів лише в листопаді, і з цього моменту було отримано понад 65 000 замовлень.

Karl

Звичайно ж інші моделі також відіграють важливу роль в успішних продажах Opel в поточному році. Mokka стала абсолютним бестселером в сегменті SUV. І останнє покоління Vivaro зробило свій внесок, зібравши більш 100 000 замовлень. З таким потужним модельним рядом Opel зміг подолати позначку в 1 млн проданих автомобілів вже в листопаді. Але Opel не має наміру зупинятися і з упевненістю дивиться в наступний рік, в якому відбудеться наступний квантовий скачок з Opel Astra Sports Tourer.

Запрошуємо Вас познайомитися ближче з модельним рядом автовиробника з Руссельсхайму, якого офіційно представляє в Україні компанія «Дженерал Авто Груп», що входить в структуру Корпорації УкрАВТО. Детальну інформацію про моделі, цінових пропозиціях і спеціальних умовах можна дізнатися у дилерів Opel Корпорації УкрАВТО.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті