Новини
24.12.2015

Одразу три моделі Kia отримали престижну нагороду GOOD DESIGN

Одразу три моделі компанії Kia Motors здобули престижну нагороду 2015 GOOD DESIGN. До числа переможців в категорії “Транспорт” потрапили новий кросовер Kia Sorento, новий представницький седан Kia Optima та створений на основі моделі Kia Soul концептуальний автомобіль Trail’ster.

Бренд Kia зумів отримати три нагороди GOOD DESIGN вже другий рік поспіль. В минулорічному конкурсі перемогу святкували Kia K900 (що в деяких країнах відомий як Quoris), Kia Soul EV та концепт-кар Kia GT4.

2016

В журі конкурсу GOOD DESIGN входять незалежні дизайнери, галузеві спеціалісти та представники дизайнерських медіа. Три моделі Kia були оцінені за такими критеріями, як інноваційний дизайн, нові технології, форма, матеріали, конструкція, концепція, функція, корисність, енергоефективність та безпечність для навколишнього середовища.

2016

“Загалом за останні два роки одразу шість наших нових моделей та концептуальних розробок отримали нагороди GOOD DESIGN. Це переконливе свідчення значного прогресу, якого  дизайнерські команди Kia досягли в створенні автомобілів, які є одними з найбільш популярних на сьогоднішніх дорогах. Нові моделі Sorento та Optima відзначаються вишуканим дизайном, який ґрунтується на величезному успіху попередніх поколінь цих автомобілів, тоді як концепт-кар Trail’ster - втілення надійного, але в той же час стильного та сучасного компактного кросовера для шукачів пригод”, - прокоментував Йонг-Вон (Брайан) Чо, віце-президент з міжнародного маркетингу Kia Motors Corporation.

0

Дизайнерська команда Kia, яку з 2006 року очолює Пітер Шраєр, здобула широке визнання за свої яскраві та інноваційні розробки, а також за внесок в значне глобальне зростання продажів, яке відбувається в останні роки.

Нагорода GOOD DESIGN, яку цього року присуджують в 65-й раз, є найстарішою та найпрестижнішою відзнакою у світі дизайну. Вона започаткована в 1950 році та проводиться під патронатом Чиказького міжнародного музею архітектури та дизайну (The Chicago Athenaeum). 

Нагадаємо, що на початку 2015 року новий Kia Sorento отримав ще одну нагороду у сфері промислового дизайну – iF Design Award.

УкрАВТО у Вашому місті