Новини
08.01.2016

Kia продемонструвала перше зображення концептуального преміум-кросоверу

На тізерному фото зображено бічну проекцію концепту, чиє ім’я поки що залишається таємницею. Автомобіль продемонструє нову дизайнерську лексику бренду Kia, яка, ймовірно, знайде відображення у зовнішності майбутнього SUV преміум-класу, що стане справжнім флагманом лінійки кросоверів Kia. 

0

Прототип кросоверу матиме надсучасний, дещо незвичний для Kia стриманий і одночасно солідний дизайн з дверима, що відкриваються назустріч одна одній, розвиненими повітрозбірниками на передніх крилах, величезними колісними дисками та ексклюзивною окраскою. Виробник також анонсує використання надсучасних систем та технологій, що будуть сконцентровані під одним кузовом.


Нагадаємо, що наразі лідером лінійки SUV бренду Kia в Україні є Sorento нового покоління, що пропонується покупцям у трьох комплектаціях з дизельним 200-сильним двигуном об’ємом 2.2 літра, шестиступеневими механічною та автоматичною коробками передач та повним приводом. Вартість автомобіля у базовій комплектації Mid складає 917 700 грн.


Дуже скоро модельний ряд Kia в Україні поповнить четверте покоління кросоверу Sportage, який вже доступний для попереднього замовлення в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО».

УкрАВТО у Вашому місті