Новини
21.01.2016

У 2015 році продажі італійських преміальних брендів Maserati і Ducati помітно збільшилися

Незважаючи на економічну нестабільність і в основному загальне падіння продажів у преміум сегменті на українському автомобільному ринку, бренду Maserati вдалося збільшити продажі на 25% в порівнянні з 2014 роком. Такий результат бьл досягнутий завдяки активній роботі по залученню клієнтів і високої популярності автомобілів з тризубом серед справжніх цінителів автомобільної розкоші та ексклюзиву в Україні. Особливим попитом в минулому році серед клієнтів користувалася повнопривідна модель Quattroporte, тоді як в 2014 році лідером продажів була нова модель Ghibli.

0

2016 рік обіцяє стати цікавим для бренду, так як у червні запланований старт продажів першого в історії Maserati позашляховика Levante. У компанії оптимістично налаштовані, і вірять, що дана модель сподобається українським шанувальникам преміума. А з урахуванням того, що компанія вже не перший рік, незважаючи на ексклюзивність та розкішність своїх авто, веде конкурентну цінову політику з багатьма преміальними брендами, то моделі Levante цілком під силу завоювати популярність на вітчизняному ринку.

0

У 2015 році Ducati встановили історичний рекорд продажів по всьому світу, продавши 54800 мотоциклів. На фоні глобального успіху виробника, продажі мотоциклів Ducati також показали успішні результати і в Україні. Так, офіційний імпортер практично подвоїв продажі, а зростання склало 90%. Протягом року Ducati не тільки успішно презентувала нові моделі мотоциклів, але також і новий бренд, Ducati Scrambler, який відразу знайшов визнання у любителів міських байків. Пальму першості серед українських покупців байків Ducati очолюють моделі Diavel і Monster. Першу цінують за особливу елегантність і індивідуальність серед інших мотоциклів, другу - за комфортність і легкість в управлінні, а також за відмінне поєднання «ціна-якість».

0

У 2016 році компанія Гранд Автомотів планує презентувати абсолютно нову модель мотоцикла XDiavel, який був визнаний найкрасивішим мотоциклом на виставці EICMA 2015, а також туристичний Ducati Multistrada 1200 Enduro.

21

На думку керівництва компанії, бренд Ducati має великий потенціал для збільшення продажів на нашому ринку. У зв'язку з цим в планах дистриб'ютора відкрити додатково салони у м. Одеса та м. Київ, покращити надання сервісної підтримки клієнтам і надати ще більш широкий вибір додаткових аксесуарів.

Детальніше про Maserati в Україні на www.maserati.ua,  про Ducati на www.ducati-kiev.com

 

 

УкрАВТО у Вашому місті