Новини
02.02.2016

Нові моделі Kia Sportage та Kia Optima отримали престижну нагороду iF Design Award

До зростаючої колекції вагомих відзнак за дизайн своїх автомобілів компанія Kia Motors додала дві нові нагороди. Обидві новинки корейського бренду — компактний кросовер Kia Sportage та седан бізнес-класу Kia Optima — отримали престижну нагороду iF Design Award, завдяки чому Kia стає переможцем цього авторитетного конкурсу сьомий рік поспіль.
Світові продажі нового покоління автомобілів Optima та Sportage розпочнуться в першому кварталі 2016 року, проте новинки Kia вже встигли здобути нагороди конкурсу в категорії “Транспортні засоби”. Разом з загальною якістю дизайну, незалежне журі оцінювало їх оздоблення, інновації, екологічність та безпеку.

418780

“Ми раді, що нові Kia Sportage та Kia Optima удостоєні почесних нагород. Це є ще одним підтвердженням тих послідовних зусиль, яких наші дизайнерські команди докладають для створення сучасних та стильних автомобілів. Завдяки відмінній роботі дизайнерських центрів Sportage отримав нове яскраве “обличчя”, тоді як Optima акцентує увагу на інших гранях фірмового стилю Kia. Ці моделі — флагманські для нашого бренду, і вони чітко демонструють, в якому напрямку буде розвиватись дизайн модельного ряду Kia у найближчі декілька років”, - сказав Штеффен Кост, виконавчий директор Kia Motors Germany.

Четверте покоління компактного кросовера Kia Sportage отримало широкий перелік інноваційних рішень, а також унікальну зовнішність. Значних змін зазнав і салон автомобіля, який став ще більш елегантним та поєднав високу якість матеріалів з їх практичністю. Власники нового Kia Sportage отримають найновіші технології безпеки, комфорту та під'єднання мобільних пристроїв. Модель запропонує розширену лінійку силових агрегатів, які додали в динаміці та економічності, а також покращені показники керованості. Вперше в своїй історії Kia Sportage буде доступний з пакетом GT Line. Він задовольнить тих водіїв, які віддають перевагу динамічному стилю керування. Модель GT Line матиме ті ж характеристики, що й “стандартний” Sportage, але запропонує більш спортивний зовнішній вигляд та розширені ходові якості.

Динамічна зовнішність та яскравий дизайн також є характерними рисами нового седану Kia Optima. Саме з попереднього покоління моделі Optima, продажі якого розпочались в 2010 році, стартував процес кардинальної зміни дизайну усіх автомобілів Kia. Нова модель зберігає ключові риси, що зробили Kia Optima одним з міжнародних бестселерів, а також демонструє нові елементи екстер'єру, стрімкі лінії та довгий стрункий силует, які надають автомобілю більш солідного вигляду. Четверте покоління Optima може похвалитися просторим високоякісним інтер'єром, останніми розробками систем допомоги водію та підключення мобільних пристроїв, найвищим рівнем комфорту та ефективними силовими агрегатами.

418779

Щорічна нагорода iF Design Award присуджується з 1953 року. Вона бере свій початок від конкурсу промислового дизайну, який був започаткований відомим Ганноверським ярмарком (Hannover Messe), і сьогодні є найбільшою й найпрестижнішою відзнакою в сфері дизайну. Переможців конкурсу визначають в семи окремих категоріях. В 2016 році учасники з 53 країн подали на розгляд журі 5 295 зразків нових дизайнерських розробок. Нові моделі Kia стали переможцями в категорії “Транспортні засоби”.

Офіційна церемонія вручення нагород iF Design Award відбудеться 26 лютого 2016 року в Мюнхені, в рамках Творчого бізнес-тижня (Creative Business Week). Ряд переможців конкурсу також візьмуть участь у спеціальній виставці, що відбудеться в Гамбурзі в відомому університеті архітектури HafenCity.

З повним переліком переможців можна ознайомитись на сайті конкурсу iF Design: www.ifdesign.de 

Новий КІА Sportage вже незабаром буде представлений в Україні.

УкрАВТО у Вашому місті