Новини
15.12.2015

"Автомобіль року 2016": Opel Astra серед семи фіналістів

Експертне журі опублікувало проміжні результати міжнародного конкурсу «Автомобіль року 2016». Згідно з інформацією, нова зірка компактного класу, модель Opel Astra, на яку вже надійшли перші заявки в дилерській мережі Opel компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, стала одним із семи фіналістів.

Так, днями 58 досвідчених журналістів з 22 європейських країн прийняли рішення про те, який автомобіль зможе претендувати на звання «Автомобіль року 2016». Список кандидатів на початку складався з 35 нових моделей, випущених на протягом цього року. Серед претендентів на вихід у фінал також були названі і два новачки від Opel: моделі KARL і Astra. Обидва автомобілі були запропоновані для ретельної оцінки і випробувань журналістам, у протистоянні з ще 33 суперниками в безжальному Tannistest в Данії. Tannistest, який щорічно організовує група журі Nordic, є найбільшим незалежним тестом автомобілів у світі. Це унікальна можливість для журі конкурсу «Автомобіль року» випробувати і порівняти всіх кандидатів в однакових умовах. Згідно з регламентом конкурсу «Автомобіля року», учасники не діляться на сегменти, у яких визначаються переможці, і журі за підсумками вибере тільки одного, гідного нагороди.

Opel Astra K

Тепер журі скоротило лист претендентів до семи автомобілів, які пройшли кваліфікацію і потрапили у фінал конкурсу «Автомобіль року 2 016». Один з автомобілів у ТОП-7 - новий Opel Astra, який вже виграв ряд міжнародних нагород, таких як «SAFETYBEST 2015» і «Золоте кермо 2015» менш ніж за два місяці. Тепер бестселер компактного класу Opel сподівається отримати максимальну кількість голосів від 58 журналістів, які представляють такі престижні видання як «Le Figaro», «Frankfurter Allgemeine Zeitung», «Stern», «La Stampa», «El Mundo» і «The Daily Telegraph».

Європейський конкурс «Автомобіль року» був заснований в 1964. За останній час Opel двічі завойовував цей почесний титул - з Insignia в 2009 і Ampera в 2012. Що ж стосується переможця конкурсу «Автомобіль року 2016», то він стане відомий напередодні Женевського автосалону 29 лютого наступного року.

До моменту оголошення результатів авторитетного конкурсу всі бажаючі здійснити замовлення на нову модель компактного класу від Opel можуть звертатися до дилерів марки в Україні, яку представляє компанія «Дженерал Авто Груп», що входить в структуру Корпорації УкрАВТО.

УкрАВТО у Вашому місті