Новини
24.02.2016

ZAZ FORZA – Лише теплі відчуття!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів ZAZ, компанія «Сі Ей Автомотів», напередодні романтичних свят та такої довгоочікуваної весняної пори тепла пропонує скористатися відмінною нагодою і порадувати себе та своїх рідних. Лише зараз можна стати власником автомобіля який подарує безліч незабутніх подорожей Вам або ж Вашим близьким. Мова йде про один з бестселерів українського автовиробника – модель ZAZ Forza, яка пропонується зараз за спеціальною ціною від 195 500 грн.

ZAZ FORZA Тільки теплі відчуття

Створюючи модель ZAZ Forza серед основних пріоритетів було забезпечення достатнього рівня комфорту та безпеки для водія та пасажирів, щоб відчуття теплоти та затишку не полишало усіх, хто перебуває в салоні автомобіля. Саме тому рівень оснащення ZAZ Forza вже в початковій комплектації Standard + має опції, які забезпечують відчутну перевагу над конкурентами в цьому ціновому сегменті і надають можливість створити відповідну атмосферу.

Так, вищезгадана комплектація запропонує регульоване за висотою кермо, оснащене гідропідсилювачем, кондиціонер а також передні і задні електросклопідіймачі. Серед стандартного обладнання, яке покликано піклуватись про безпеку під час подорожі: передні протитуманні фари, подушка безпеки водія і дзеркала заднього виду з електроприводом та підігрівом. Стосовно ж безпеки під час стоянки, то такі системи як центральний замок з дистанційним керуванням і штатний іммобілайзер, будуть стояти на сторожі Вашого спокою незалежно від часу доби та місця паркування.

Для тих, хто захоче стати власником моделі ZAZ Forza в більш багатшій комплектації доступний рівень оснащення Comfort. При незначній різниці у ціні з початковою комплектацією, другий рівень оснащення подарує ще більше приємних опцій, що додають «тепла» власникові автомобіля або його супутникам. Серед оснащення, яке йде на додачу до вище переліченого і забезпечує додатковий комфорт - аудіосистема з USB, МР3 та 4-ма динаміками і підігрів передніх сидінь, який дійсно подбає про теплі відчуття. Стосовно систем безпеки, то їх перелік розширено АВS та EBD та подушкою безпеки пасажира.

Слід зазначити, що наразі спостерігається тенденція до зростання популярності серед клієнтів, що обирають ZAZ Forza моделі у виконанні практичного та комфортного хетчбека з п’ятидверним кузовом. Проте незмінно високим попитом користується і модель в кузові седан.

Рівень комплектації / тип кузова

Об'єм двигуна/  

Тип КПП

Базова ціна  

грн з ПДВ

Акціонна ціна, 

 грн з ПДВ

Standard+, седан

1,5 MT5

245 000 

195 500,00 

Comfort, седан

1,5 MT5

256 700

243 912,50

Comfort, хетчбек

1,5 MT5

256 700

243 912,50

Lux, хетчбек

1,5 МТ5

263 000

249 850,00

 

Що ж до силових агрегатів, то автомобіль незалежно від кузова та рівня комплектації пропонується з економічним та екологічним 4-циліндровим бензиновим двигуном об’ємом 1.5 літрів потужністю 109 к.с, який агрегатується механічною п’ятиступінчастою коробкою передач. Силова установка та коробка були розроблені відомою австрійською компанією ACTECO, що є запорукою безвідмовної та чіткої роботи трансмісії протягом всього моторесурсу.

Гарантія ЗАЗВідповідаючи сучасним стандартам якості автомобілі ZAZ, крім надійності та доступності забезпечуються сервісною гарантією в 3 роки, або 100 тис. км пробігу. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км, що є загальноприйнятим європейським стандартом гарантійної політики обслуговування автомобілів. У більшості автовиробників.

Стосовно наявності автомобілів, а також детальну інформацію про діючі пропозиції можна дізнатись завітавши до салонів дилерської мережі ZAZ.

pikluyuchis-pro-vas 

ZAZ.


*Ціни наведено станом на 24.02.2016. Пропозиція діє на автомобілі ZAZ FORZA 2015 року випуску в дилерській мережі  ТОВ “Сі Ей Автомотів”. Кількість автомобілів обмежена. Продавець має право змінювати комплектації і ціни автомобілів без попереднього повідомлення покупця. 

УкрАВТО у Вашому місті