Новини
18.02.2016

Менше місяця залишається до української прем'єри нової моделі Chery Arrizo 3!

Зараз, спостерігаючи за появою нових моделей автомобілів з Піднебесної, вже мало хто може дорікнути азіатськім компаніям-автовиробникам в тому, що продукт «сирий» і є нічим іншим як перелицьованими моделями інших брендів. Завдяки об'ємним інвестиціям в ультрасучасне обладнання виробничих ліній, якості, що безперервно вдосконалюється, і процедурам контролю якості, що відповідають світовим стандартам, а також залученню до роботи над дизайном фахівців зі світовим ім'ям, з конвеєра зараз сходять автомобілі Chery абсолютно іншого рівня. Досить згадати, що над дизайном нових моделей CHERY з 2012 року працює канадець Джеймс Хоуп, який раніше працював на компанії Ford, Chrysler і General Motors. А галузеві інженерні підрозділи в Китаї, Італії, Японії і Австралії забезпечують ключові процеси концерну від розробки дизайну і технічних особливостей автомобіля до тестування, випробувань і виробництва.

0Тому, щоб дати можливість українським автолюбителям по достоїнству оцінити компактний автомобіль в популярному кузові «седан», в березні буде даний старт продажів моделі Chery Arrizo 3. Модель є представником лінійки автомобілів нового покоління і запропонує покупцям, які знаходяться в процесі вибору, хорошу можливість стати власником сучасного, і що важливо, доступного автомобіля.

0

Серед ключових переваг Chery Arrizo 3 створена з чистого аркуша ходова, силовий агрегат ACTECO з можливістю вибору трансмісій, і значний набір систем активної і пасивної безпеки. Отримавши стайлінг дизайну екстер'єру та інтер'єру відповідно до сучасних тенденцій, нова модель змусить по-новому поглянути покупця на бренд Chery, і безпосередньо на нову модель Arrizo 3. Все, за що так цінують новий і доступний автомобіль зможе запропонувати модель Chery Arrizo 3: просторий і ергономічний салон, гідна якість виконання деталей і нові якісні матеріали, традиційно багата «база» і прийнятний обсяг багажника. Що ж стосується більш детальних технічних характеристик, варіантів доступних комплектацій, варіантів поєднання силового агрегату і трансмісії, то доведеться почекати презентації, яка відбудеться зовсім скоро. Власне на презентації буде дана відповідь на найголовніше питання - питання ціни. Але, забігаючи трохи вперед, офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні зробить все, щоб ціна на новинку була адекватною, або ж вигідно відрізняла новачка від «однокласників» з країн ЄС, Південної Кореї і Китаю не поступаючись якісними характеристиками.

Рекомендуємо слідкувати за нашими новинами, щоб раніше інших отримувати інформацію про нові моделі Chery і регулярно заходити на сайт www.chery.ua

УкрАВТО у Вашому місті