Новини
22.02.2016

На початку березня в Україні буде презентована нова модель Chery Arrizo 7!

Як показує досвід, а також фотографії та новини з різних міжнародних автомобільних форумів, азіатські автовиробники, з моменту перших «проб пера», досягли помітних успіхів. Залишилися в минулому копіювання і вимір лінійкою і рулеткою експонатів іменитих автовиробників, щоб потім це втілити в життя. Зараз тон задають мільярдні інвестиції в оснащення виробництва, власні R & D центри по всьому світу, інженери та експерти, які мають за плечима досвід роботи у законодавців автомобільних мод. І в цих питаннях компанія Chery не є винятком. Всього за півтора десятка років автовиробник зміг впритул наблизитися до компаній, традиції виробництва яких налічує не одне десятиліття.

0

Дійсно, з урахуванням постійно зростаючої конкуренції недостатньо запропонувати ринку просто ще один автомобіль. Модель повинна боротися за свого клієнта, надаючи переваги, які б вигідно вирізняли її від «однокласників». Одним з таких новачків найближчим часом стане представник нової генерації автовиробника - Chery Arrizo 7. Автомобіль безумовно знайде свого покупця в Україні, в країні, де традиційно високою популярністю користувалися і продовжують користуватися «великі» седани. Chery Arrizo 7 зможе спростувати твердження про «недоступною розкоші». Ця модель забезпечить належний рівень якості у всіх аспектах, незалежно від того, на якому сидінні знаходиться мешканець салону.

0

Розробники технічної частини та дизайнери, які працювали над деталями інтер'єру і екстер'єру впоралися із завданням, щоб автомобіль виглядав солідно, і при цьому стримано. Можна говорити про філософію, якою керувалися творці моделі Arrizo 7, але для нашої людини, який буде розглядати Chery Arrizo 7 в якості потенційного мешканця гаража набагато більш важливими будуть нові, більш дорогі матеріали оздоблення, приємні на дотик, європейська підгонка деталей салону, продумана ергономіка і наявність сучасних систем активної і пасивної безпеки, аж до датчиків тиску в шинах. Коротко зупинимося на технічній частині: модель буде оснащуватися новим бензиновим двигуном об'ємом 1.6 літрів, потужністю 127 к.с., який буде працювати в парі з механічною КПП. Що ж стосується ходової, то вона виконана за схемою - Макферсон спереду, незалежна багатоважільна ззаду.

0

Більш детальна інформація про комплектації, варіантах поєднання силових агрегатів і трансмісій буде озвучена трохи пізніше, а саме на презентації, яка відбудеться на початку другої декади березня. Тоді ж новинка отримає і український цінник, який на тлі цін конкурентів буде виглядати цілком прийнятним.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті www.chery.ua , щоб бути в курсі всіх останніх новин Chery і раніше інших отримувати інформацію про новинки.

 

УкрАВТО у Вашому місті