Новини
24.02.2016

Нова модель Chery Tiggo 5 з'явиться в Україні в уже березні!

Якщо зробити невеликий відступ в історію, то модель Tiggo першого покоління свого часу стала знаковою для бренду Chery в Україні, багато в чому зумовивши високу популярність у тисяч клієнтів. Дійсно, в 2006 році українські клієнти отримали можливість купити новий, по-справжньому доступний кросовер з хорошим кліренсом, широким списком опцій вже в «базі» і надійною і комфортною підвіскою. Завдяки цим безумовних перевагам модель Chery Tiggo довгий час займала перші рядки в статистиці продажів в своєму сегменті. Оновлена модель, що прийшла на зміну першому поколінню Chery Tiggo зберегла все те, за що так любили клієнти модель-попередницю, при цьому позбулася багатьох «дитячих» хвороб і додала в якості виконання.

0

Тепер же настав час запропонувати українському покупцеві нове трактування добре відомого кросовера, який побудований на новій платформі. Модель, що отримала назву Tiggo 5, значно перевершує попередників, як по габаритах і технічній оснащеності, так і за якістю виконання і матеріалами, використаними в оздобленні салону. Згідно з інформацією від виробника, Chery Tiggo 5 слід розцінювати не як чергове покоління, а як абсолютно нову, більш високу сходинку в ієрархії модельного ряду Chery. Для цього є всі підстави: новий завод, на будівництво і обладнання за останнім словом техніки якого були спрямовані значні інвестиції, дизайн екстер'єру та інтер'єру, що належить перу шеф-дизайнера Джеймса Хоупа, якість збірки і звичайно ж високий рівень безпеки. В результаті автовиробникові вдалося створити стильний і такий що відповідає сучасним вимогам кросовер, в якому навряд чи хтось упізнає перше покоління Tiggo.

0

Все це створює передумови до успіху і популярності цієї машини в Україні. Тим більше, що високо посаджений кузов і більший ніж у «звичайних» седанів і хетчбеків кліренс дозволяє з'їжджати з доріг загального користування, а практичний кузов типу «універсал» з об'ємним і добре трансформованим багажником дозволить брати на борт більше багажу. Таким чином Chery Tiggo 5 по достоїнству оцінять люди, які ставлять в пріоритет комфорт і безпеку, які віддають перевагу свободі пересування, мають хобі або захоплення, пов'язані з поїздками за місто, на природу.

0

Що ж стосується технічної складової, то автомобіль отримає бензиновий силовий агрегат об'ємом 2.0 літра, який був розроблений у співпраці з відомою австрійською інжиніринговою компанією AVL. Двигун отримав ряд удосконалень і тепер оснащений системою подвійного зміни фаз газорозподілу (DVVT). Трансмісія спочатку буде доступна одна: механічна КПП. У ходовій використовується конструкція McPherson з компонентами BENTELER * спереду, тоді як ззаду незалежна багатоважільна.

Більш детальна інформація про комплектації буде озвучена трохи пізніше, а саме на презентації, яка відбудеться на початку другої декади березня. Тоді ж новинка отримає і український цінник. При цьому важливо розуміти, що отримавши «дорослу» зовнішність в європейському стилі, ставши більше і вийшовши на новий рівень якості виконання і технічної оснащеності Chery Tiggo 5 стане трохи дорожче. Але, цінова політика все одно буде такою, щоб нова модель вигідно відрізнялася на тлі конкурентів і залишалася адекватною.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті www.chery.ua , щоб бути в курсі всіх останніх новин Chery і раніше інших отримувати інформацію про новинки.

УкрАВТО у Вашому місті