Новини
01.03.2016

Kia Motors представила в Женеві три нові моделі для європейського ринку

Сьогодні на 86-му Міжнародному автосалоні в Женеві відбулась світова прем'єра нового універсалу Kia Optima Sportswagon, продажі якого в Європі розпочнуться в четвертому кварталі 2016 року. На стенді Kia також представлені новий гібридний бізнес-седан Optima Plug-in Hybrid та гібридний кросовер Niro, світовий дебют яких відбувся в лютому на Міжнародному автосалоні в Чикаго.

0

Перший універсал Kia в D-сегменті (модель було анонсовано наприкінці лютого) розроблений на основі концепту Kia SPORTSPACE 2015. Optima Sportswagon, який вироблятиметься спеціально для Європи, пропонує яскраву зовнішність та високоякісний інтер'єр нового покоління седану Optima, а також додаткову практичність, яка притаманна автомобілям цього класу. Завдяки продуманій ергономіці Optima Sportswagon є одним з найбільш практичних універсалів світу. Вже у початковій комплектації задні сидіння автомобіля розкладаються у пропорції 40:20:40, що дозволяє перевозити довгі й габаритні речі. Багажник об’ємом 553 літри має невелику висоту завантаження та може комплектуватися системою автоматичного відкривання Smart Power Tailgate.

0

Optima Sportswagon оснащено новою аудіо-візуальною навігаційною системою Kia (AVN). Автомобіль є однією з перших моделей корейського бренду, обладнаних системами Android Auto і Apple CarPlay. Ці системи також з'являться у Kia Niro та Kia Optima Plug-in Hybrid, а в майбутньому — в усіх моделях Kia.

Автомобіль буде доступний з економічним турбодизелем об'ємом 1,7 літра та двома потужними й економічними бензиновими моторами — дволітровим агрегатом CVLL та дволітровим турбодвигуном з прямим впорскуванням T-GDI (для спортивної версії GT). Разом з дизельним агрегатом пропонуватиметься сучасна 7-швидкісна трансмісія DCT з подвійним зчепленням (з бензиновими моторами — 6-швидкісні механічна та автоматична коробки передач).

0

Нагадаємо, що вже в кінці березня стартують українські продажі седана Kia Optima нового покоління. У нашій країні автомобіль буде представлений з дизельним мотором об'ємом 1,7 літра, що видає 141 к.с. Двигун буде агрегатуватися прогресивною 7-ступінчатою роботизованою КПП DCT з двома зчепленнями.

Вперше в Європі продемонстрований і гібридний кросовер Niro, побудований на новій екологічній платформі Kia. Серійне виробництво Niro, світовий дебют якого відбувся на чиказькому мотор шоу, розпочнеться вже в травні, а продажі — в третьому кварталі 2016 року.

0

Практичний та стильний кросовер Niro відзначається низькими показниками споживання пального (4,7 л/100 км в змішаному циклі) та викидів CO2 (89 г/км). Силова установка моделі складається з бензинового двигуна Kappa об'ємом 1,6 літра (потужність 105 к.с., крутний момент 147 Нм), електромотора потужністю 32 кВт та літій-іонної батареї на 1,56 кВт*год. Вона агрегована роботизованою 6-ступінчастою трансмісією DCT з подвійним зчепленням. Загальна потужність системи становить 141 к.с., крутний момент - 264 Нм.

В Женеві відбувся і європейський дебют першого гібридного автомобіля Kia з можливістю підзарядки від зовнішнього джерела енергії - Optima Plug-in Hybrid. Його продажі розпочнуться в Європі в четвертому кварталі 2016 року.

0

Новий Optima Plug-in Hybrid оснащений літій-полімерною батареєю на 9,8 кВт*год та електричним двигуном на 50 кВт. Це дозволяє автомобілю проїхати лише на електротязі понад 54 км при швидкості 120 км/год. Двигуном внутрішнього згорання служить дволітровий 4-циліндровий агрегат GDI серії “Nu” (потужність 156 к.с., крутний момент 189 Нм). Загальна віддача силової установки становить 205 к.с., крутний момент - 375 Нм.

УкрАВТО у Вашому місті