Новини
09.03.2016

Нові моделі Kia будуть обладнані технологіями Android Auto™ та Apple CarPlay™

Першими корисний функціонал отримають гібридний кросовер Kia Niro, гібридний бізнес-седан Optima Plug-in Hybrid та універсал Optima Sportswagon. В майбутньому технологіями Android Auto™ та Apple CarPlay™ будуть оснащені усі нові моделі Kia.

Скористатися можливостями інтеграції зможуть власники смартфонів з операційною системою Android 5.0 Lollipop та більш новими версіями. Після того, як смартфон буде під'єднаний до автомобіля через USB кабель, водій зможе керувати ним за допомогою голосових команд, не відриваючи рук від керма і погляду від дороги (ця можливість буде доступна як для платформи Android, так і Apple). Користувачі пристроїв з операційною системою Android зможуть використовувати інформаційно-розважальну систему автомобіля для доступу до різноманітних додатків і функцій, зокрема, навігації Google Maps з голосовим управлінням, голосового керування дзвінками та набору текстових повідомлень. Android Auto також дозволить користувачам прослуховувати музику за допомогою сервісу Google Play Music™.

0

Платформа Apple CarPlay™ для iPhone 5 та iPhone 6 стане доступною покупцям кросовера Niro до кінця 2016 року. Вона забезпечить можливість управляти функціями та додатками iPhone за допомогою системи голосового керування Siri, включаючи навігацію за допомогою Apple Maps, голосове керування дзвінками та диктування текстів. Система також підтримуватиме інші аудіододатки — такі, як відтворення музики або аудіокниг, які були завантажені користувачами на їх iPhone.

0

Керування мобільними пристроями через Android Auto™ та Apple CarPlay™ також буде здійснюватися за допомогою сенсорного дисплею інформаційно-розважальної системи діагоналлю 7 або 8 дюймів (в залежності від комплектації), встановленого на центральній консолі.

З відео про розробку технології Android Auto та роль Kia в цьому процесі можна познайомитись за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Ht8yzpIV9M0.

0

Нагадаємо, що світова прем’єра абсолютно нового універсалу Kia Optima Sportswagon відбулася минулого тижня на міжнародному автосалоні в Женеві. Можливості поставок нового універсалу наразі вивчаються дистриб’ютором «ФАЛЬКОН-АВТО», а от седан Kia Optima нового покоління з’явиться в Україні вже в кінці березня. У нашій країні автомобіль буде представлений з дизельним мотором об'ємом 1,7 літра, що видає 141 к.с. Двигун буде агрегатуватися прогресивною 7-ступінчатою роботизованою КПП DCT з двома зчепленнями.

УкрАВТО у Вашому місті