Новини
14.03.2016

На виставці Мотобайк був презентований стильний круізер Ducati XDiavel

Перед початком весняного сезону в рамках виставки Мотобайк 2016, бренд Ducati продемонстрував існуючий модельний ряд і оголосив акційні знижки на складські моделі 2015 року.

Головною ж новинкою на стенді блиснув новий XDiavel, який був визнаний найкрасивішим мотоциклом на осінній виставці в Мілані.

0

Мотоцикл комплектується новим 1262-кубовим двигуном, має чопперську посадку, ремінний привід, нове шасі і нову конструкцію обвісу. Інженери італійського мотоконцерна розробили численні регулювання, які дозволяють здійснювати до 60 різних налаштувань, а максимальний обертовий момент досягається при 5000 оборотах на хвилину. У компанії позиціонують цей мотоцикл як апарат, що поєднує два світи - світ круізерів з низькими швидкостями, розслабленою їздою і довгими подорожами, та світ Ducati, який характеризується італійським стилем, точним інженерним налаштуванням і незрівнянною продуктивністю.

0

На виставці імпортер продемонстрував відразу дві модифікації нового круізера: XDiavel стандартну комплектацію і більш заряджену версію XDiavel S, яка відрізняється наявністю дзеркал в алюмінієвій окантовці, Bluetooth модуля, інформаційно-розважальної системи, глянсовий чорний двигун з обробленими кришками ременя грм.

0

За словами маркетинг-менеджера Олексія Логінова: «Ми одними з перших серед країн Східної Європи привезли XDiavel. Популярність моделі підтверджена попитом з боку потенційних клієнтів. Мотоцикли вже з першої поставки були передплачені і викуплені клієнтами ще до прибуття байків в Україну. Наступна поставка очікується на початку квітня».

Крім нового XDiavel на експозиції Ducati були показані такі моделі як:

• Multistrada 1 200 S

• Монстр 821

• Diavel

• 899 Panigale

• Hypermotard

• Scrambler

0

Для наймолодших шанувальників двоколісних ТЗ задав моду наймолодший мотогонщик країни Тіма Кулешов, презентував свій ексклюзивний байк і фірмовий екіп від Ducati.

0

Хочеться відзначити, що для офіційного імпортера стає вже приємною традицією презентувати щовесни нові моделі Ducati в Україні, в минулому році це була модель Scrambler, в цьому році XDiavel.

Ближче познайомиться з моделями Ducati можна в салоні дилера за адресою пр-т Московський 22

Офіційний сайт Ducati в Україні www.ducati.ua

Перед початком весняного сезону в рамках виставки Мотобайк 2016, бренд Ducati продемонстрував існуючий модельний ряд і оголосив акційні знижки на складські моделі 2015 року.
УкрАВТО у Вашому місті