Новини
22.03.2016

Бізнес-седан Kia Optima нового покоління дебютує в Україні наприкінці березня

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор бренду Kia в Україні, оголошує перші подробиці про нове покоління седану Kia Optima, продажі якого вже незабаром стартують в Україні.

2016

Команда дизайнерів Kia взяла за основу вдалі рішення, застосовані в седані минуло покоління, та довела їх до досконалості, ретельно вивіряючи кожен елемент автомобіля. Відзнакою їх зусиль стала нещодавня перемога, яку нова Optima здобула в авторитетному конкурсі промислового дизайну iF Design Awards. Четверте покоління бізнес-седану відрізняється більш тонкою решіткою радіатора з новим малюнком, великими хромованими накладками, широкою решіткою нижнього повітрозабірника, більш чіткими контурами передніх арок, світлодіодними протитуманними фарами нового дизайну та більш вузькими задніми ліхтарями.

2016

Що стосується технічної частини, то нова модель отримала біль жорсткий кузов (використання високоміцних сортів сталі зросло з 20 до 51%), збільшений простір салону, а також істотно покращені показники безпеки і комфорту. Довжина й колісна база нової Optima зросли на 10 мм, ширина — на 25 мм, висота — на 30 мм. В нещодавніх тестах EuroNCAP нова модель отримала максимальний рейтинг безпеки — 5 зірок.

2016

В Україні седан буде доступний в трьох комплектаціях, п’яти кольорах кузова та з декількома варіантами оздоблення салону. Що стосується силової установки, то покупцям запропонують потужний та економічний турбодизель з робочім об’ємом 1,7 літри, який видає 141 к.с. Двигун агрегатовано новітньою семиступеневою роботизовано трансмісією DCT з двома зчепленнями.

2016

Докладна інформація щодо складу комплектацій та цін на нову Kia Optima з’явиться ближче до старту продажів.

 

УкрАВТО у Вашому місті