Новини
31.03.2016

Нова Kia Optima отримала найвищий рейтинг безпеки від IIHS

Один з бестселерів компанії Kia Motors на ринку США — бізнес-седан нового покоління Kia Optima – отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick Plus (TSP+) від Страхового інституту з питань безпеки на дорогах (Insurance Institute for Highway Safety, IIHS, США). Автомобіль набрав найвищі бали в кожному з п'яти краш-тестів, а також отримав максимальну оцінку за систему активної безпеки, яка допомагає уникати зіткнень.

10696

Для присудження найвищого рейтингу TSP+ автомобіль має отримати максимальну оцінку “добре” в кожному з п’яти краш-тестів (лобове зіткнення з малим перекриттям, лобове зіткнення з середнім перекриттям, бічний удар, міцність даху та робота підголівників), а також оцінку “вище середнього” або “відмінно” за роботу системи уникнення лобових зіткнень.

Четверте покоління Kia Optima задає нові стандарти у своєму класі за рахунок широкого набору сучасних систем безпеки та допомоги водію. Автомобіль, зокрема, пропонується у Сполучених Штатах з останньою версією “розумного” круїз-контролю (ASCC), системами огляду на 360 градусів та моніторингу “сліпих” зон (BSD), функцією відстеження зміни смуги руху (LCA), системою допомоги при паркуванні заднім ходом (RPAS), системою попередження про можливі зіткнення (FCWS), системою автоматичного гальмування (AEB) та іншими важливими технологіями.

10742

Нагадаємо, що новий седан Kia Optima у грудні 2015 року також отримав найвищу оцінку за безпеку, 5 зірок, за результатами випробувань EuroNCAP. 

До старту продажів нового покоління Kia Optima в Україні залишилися лічені дні. На вітчизняному ринку модель буде доступна в трьох комплектаціях, п’яти кольорах кузова та з декількома варіантами оздоблення салону. Автомобіль пропонуватиметься з економічним турбодизелем об'ємом 1,7 літра і потужністю 141 к.с., який агрегований новою 7-ступеневою роботизованою трансмісією DCT з двома зчепленнями.

 

УкрАВТО у Вашому місті