Новини
15.04.2016

Оголошено українські ціни на новий SUV Maserati Levante

На минулому автосалоні в Женеві публіці був представлений серійний, перший в історії Maserati позашляховик Levante.

0

Також виробник анонсував європейські ціни, які по праву можна вважати привабливими і сміливо стверджувати про появу нового сильного конкурента в даному класі luxury сегменту. Однак для українського ринку виробник не відразу вирішив анонсувати ціни і взяв паузу на кілька тижнів.

І ось буквально днями офіційний дистриб'ютор Maserati в Україні, компанія Гранд Автомотів отримала відмінний привід для своїх клієнтів і з радістю повідомляє про цінову політику на дану модель для українського ринку.

На дизельну версію Maserati Levante ціна стартує від 76 555 Євро *, на бензинову від 71 334 Євро.*

0

0

Нагадаємо, що Levante побудований на платформі моделей Quattroporte і Ghibli.

Позашляховик пропонується з 3-х літровим бензиновим двигуном V6 твін-турбо, потужністю 350 к.с. або 430 к.с., або ж з 3-х літровим дизельним двигуном V6, потужністю 275 к.с. Обидва двигуни працюють в поєднанні з фірмовою інтелектуальною системою повного приводу Q4, яка миттєво розподіляє крутний момент між осями для максимальної стабільності в будь-яких дорожніх умовах. Силові агрегати при цьому працюють в парі з автоматичною 8-ступінчастою коробкою перемикання передач, з вбудованою системою Start & Stop.

0

З точки зору продуктивності, Levante S (430 к.с.) розганяється до 100 км/год за 5,2 секунди, досягаючи при цьому максимальну швидкість в 264 км/год, витрачаючи при цьому 10,9 л/100 км в змішаному режимі . У Levante (350 к.с.) розгін до сотні займає 6 секунд, а максимальна швидкість складає 251 км/год, з витратою 10,7 л/100 км в змішаному режимі.

У свою чергу дизельний Levante (275 к.с.) з максимальною швидкістю 230 км/год витрачає до сотні всього 6,9 секунд, задовольняючись при цьому лише 7,2 л/100 км в змішаному режимі.

0

Для Levante є два опціональних пакета – пакет Люкс пакет і пакет Спорт. Кожен з них включає в себе безліч відмінних стилістичних і технічних за своїм змістом опцій, що дозволяє клієнтам персоналізувати зовнішній вигляд і інтер'єр Levante під свій стиль.

0

Заявки на придбання нової моделі вже приймаються в офіційному автосалоні Maserati на Столичному шосе 90, в м.Київ. Офіційний старт продажів Maserati Levante запланований на початок червня.

З більш детальною інформацією про Levante та інші моделі Maserati, Ви можете дізнатися на сайті офіційного дистриб'ютора Maserati в Україні www.maserati.ua

 

*Ціни на автомобілі еквівалентні вказаній сумі у Євро за комерційним курсом міжбанку. Ціна включає ПДВ. Всі розрахунки в гривнях. Інформація про курс міжбанку надається Продавцем.

УкрАВТО у Вашому місті