Новини
19.04.2016

ВЕСНЯНКИ від ZAZ – Forza і Lanos АКПП за новими цінами!

Так, нова вартість ZAZ Lanos з автоматичною коробкою передач у топовій комплектації lux, серед опцій якої передні електросклопідіймачі, центральний замок, дзеркала з підігрівом, кондиціонер, протитуманні фари, подушка безпеки водія та підігрів сидінь, становить 211 500 грн. Варто зазначити, що наразі це найдоступніший седан з «автоматом» на ринку нових автомобілів.

Аналогічний цінник має ZAZ Forza у комплектації Comfort, в якій пропонується подушки безпеки для водія та переднього пасажира, ABS+EBD, аудіосистема із 4 динаміками, USB та МР3, кондиціонер, передні й задні електросклопідіймачі, центральний замок з дистанційним керуванням, підігрів передніх сидінь, дзеркала зовнішнього виду з підігрівом та електрорегулюванням, протитуманні фари тощо.

Серед додаткових аргументів на користь моделей ZAZ, що отримали нову ціну: широка мережа сервісних станцій, що дає змогу провести гарантійний регламентний технічний огляд майже в будь якому районному центрі, та сервісна гарантія на 3 роки або ж 100 тис. км пробігу, що повністю відповідає європейським стандартам гарантійної політики обслуговування автомобілів.

* Ціни вказані з урахуванням ПДВ (20%) в грн. станом на 14.04.2016 р Ціни є рекомендованими. Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі. Детальну інформацію отримуйте у консультантів офіційної мережі дилерських центрів ZAZ. * Акційні ціни діють в офіційній мережі дилерських центрів ZAZ c 14.04.2016г.по 31.05.2016г. Кількість акційних автомобілів обмежена.

УкрАВТО у Вашому місті