Новини
19.04.2016

Власники автомобілів Kia взяли участь у спеціальній сервісній акції «Дні турботи Kia»

«Дні турботи Kia» - спільний проект офіційного дистриб’ютора «ФАЛЬКОН-АВТО» та корпорації Kia Motors, спрямований на вдосконалення обслуговування власників автомобілів Kia та підвищення їхньої лояльності.

0

Цього року в «Днях турботи Kia» взяли участь п’ять офіційних дилерів Kia з міста Києва, які запросили до своїх сервісних центрів більше 60 клієнтів. Учасники проекту отримали можливість ретельно продіагностувати свої авто, придбати в дні проведення акції деякі витратні матеріали за спеціальними цінами, поспілкуватися з досвідченими спеціалістами з діагностики та ремонту Kia, а також отримати консультацію від містера Канга, одного з провідних сервісменів Kia Motors, який працює в корпорації з 1987 року.

Що ж стосується «ФАЛЬКОН-АВТО», то для офіційного дистриб’ютора Kia в Україні та його корейських партнерів «Дні турботи Kia» стали чудовою можливістю ретельно вивчити особливості експлуатації різних моделей Kia в українських кліматичних та дорожніх реаліях, які мають свою специфіку. Отримані дані в режимі он-лайн передавалися до Кореї, тому досвід експлуатації Kia в Україні, разом з інформацією, отриманою з інших країн, допоможе виробнику вдосконалити майбутні покоління автомобілів Kia, додатково підвищити якість та експлуатаційні характеристики окремих їх компонентів та врахувати побажання клієнтів.

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» послідовно впроваджує заходи з покращення якості сервісного обслуговування автомобілів Kia в Україні, беручи участь як у глобальних ініціативах Kia Motors, так і реалізуючи власні програми з навчання та перепідготовки майстрів, спеціалістів з діагностики тощо.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року Kia в Україні визначила найкращих спеціалістів з діагностики автомобілів, а трохи пізніше – ведучих сервісменів, сертифікованих за вищим рівнем «Майстер».

УкрАВТО у Вашому місті