Новини
26.04.2016

АВТОМОБІЛІ CHERY З ПЕРШОЇ ПОСТАВКИ ПЕРЕДОПЛАЧЕНІ КЛІЄНТАМИ

Подібна реакція української аудиторії була багато в чому очікувана. Чимало говорилося про те, що ці моделі не що інше як нова сторінка в історії бренду Chery, а Arrizo 3, Arrizo 7 і Tiggo 5 це новий рівень у всьому: в якості матеріалів, дизайні інтер'єру і екстер'єру, ергономіці, оснащеності і звичайно ж безпеці. І як показала реакція людей, які зупинили свій вибір на нових моделях Chery, твердження про новачків відповідають дійсності. Показовим стала фраза одного з покупців компактного кросовера Chery Tiggo 5 про те, що між побаченими в салоні моделями і попередніми представниками модельного ряду автовиробника не просто «прірва», а між ними немає нічого спільного.

0

Дійсно, з моменту появи перших автомобілів Chery в Україні пройшло вже більше 10 років. За цей час і модельний ряд і сам продукт були глибоко переосмислені. Тепер в нових моделях Chery крім оновленого лого на фальшрадіаторной решітці нічого не говорить про те, що це автомобіль з Піднебесної. При цьому, цінова політика на нові моделі залишається такою, що при виборі, клієнти, що ставлять на перше місце технічну оснащеність, а також «якість і кількість» автомобіля, віддають перевагу саме новинкам Chery. На даний момент, наприклад, ціна компактного седана Chery Arrizo 3 який відмінно підійде на роль першого автомобіля або ж як альтернатива «сильному б/в», становить 301 290 грн. Тим же, хто віддає перевагу автомобілям, виконаним в стриманому стилі як зовні, так і всередині, з високим рівнем оснащення і якістю матеріалів, таким, що відповідають автомобілям на клас вище прийдеться до смаку седан Arrizo 7. Вартість новинки становить 368 520 грн. Якщо ж потрібен кросовер з хорошим кліренсом, енергоємною підвіскою, приємними на дотик матеріалами інтер'єру і представляє собою новий щабель в ієрархії автовиробника, є сенс звернути увагу на модель Chery Tiggo 5, яка на даний момент доступна за ціною 405 870 грн.

0

На цей рік у бренда Chery серйозні плани, в числі яких і нові поставки моделей Arrizo 3, Arrizo 7 і Tiggo 5 і збереження завойованих за підсумком 2015 року позицій. Крім цього, в самий найближчий час буде даний старт ще одній новинці модельного ряду - наступному поколінню кросовера Tiggo 3, який прийде на зміну популярній моделі попереднього покоління.

Рекомендуємо слідкувати за нашими новинами, щоб раніше інших отримувати інформацію про нові моделі Chery і регулярно заходити на сайт www.chery.ua

УкрАВТО у Вашому місті