Новини
27.04.2016

CAMARO SS В ЮВІЛЕЙНІЙ ВЕРСІЇ 50TH ANNIVERSARY СТАНЕ АВТОМОБІЛЕМ БЕЗПЕКИ В ГОНЦІ INDIANAPOLIS 500

Індіанаполіс - унікальна версія нового Camaro SS наступного модельного року в версії 50th Anniversary очолить 100-ий старт гонки «Індіанаполіс 500» в наступному місяці, під керуванням легенди автоспорту Роджера Пенске (Roger Penske), який відзначає 50-ту річницю в якості власника гоночної команди . Для моделі Camaro це вже дев'ятий раз, коли вона послужить пейс-каром, і 27-ий раз для Chevrolet починаючи з 1948 року.

"Chevrolet і Indianapolis 500 мають довгу і легендарну історію і це честь відзначити одночасно такі важливі віхи для гонки «Інді 500» і Camaro", сказав Марк Реус (Mark Reuss), виконавчий віце-президент по глобальному розвитку продуктів, закупівель і поставок. "Також це привілей мати в розпорядженні Роджера Пенске, який буде виконувати функцію пілота, оскільки його команда допомогла Chevrolet завоювати чотири рази поспіль титул переможця IndyCar серед виробників з 2012 року".

4 ідентично підготовлених пейс-кари, які будуть обслуговувати гонку, пофарбовані в ексклюзивний білий колір Abalone White з графічними елементами "100-та гонка Індіанаполіс 500" на дверях і ставшим іконою швидкісного кільця в Індіанаполісі логотипом, який поєднує крило і колесо на панелях задніх крил. Вони також об'єднують мотиви екстер'єру і графіку, унікальну для пакета Camaro 50th Anniversary, який надійде в продаж цього літа. А завдяки потужності в 455 к.с. пейс-кар Camaro SS не вимагає ніяких модифікацій, щоб очолити гонку і дати старт.

"Chevrolet і Роджер Пенске нерозривно пов'язані зі спадщиною Індіанаполіс 500", сказав Джей Дуглас Боулс (J. Douglas Boles), президент гоночного треку Індіанаполіс. "Коли він очолить пелотон 29 травня, він поведе гонку в наступні 100 років і зміцнить відносини між Chevrolet і Індіанаполісом, що почалися століття тому".

У 2016 році пілоти Chevrolet будуть намагатися закріпити успіхи і результат минулого року, коли перша четвірка складалася з пілотів на Chevrolet, а очолював її переможець гонки і член команди Пенске - Хуан Пабло Монтойя. Це була його друга перемога в гонці «Інді-500» і 16-а для команди Пенске.

0

Жодна гоночна команда не вигравала більше гонок у Брік’ярд ніж команда Пенске, яка вперше відсвяткувала перемогу в 1972 році з пілотом Марком Донахью (Mark Donohue). При цьому Пенске і Донахью почали співпрацювати на шість років раніше, коли Пенске змінив статус пілота, ставши господарем команди. Вони швидко почали робити успішні кроки в серії Trans-Am, де Донахью пілотував гоночний автомобіль Camaro Z/28, вигравши 3 з 12 гонок в 1967 і 10 з 13 в 1968.

Пенске почав брати участь в Інді-500 в 1969, паралельно з участю Camaro в серії Trans-Am. Донахью був його пілотом в обох серіях. Пізніше, гонщики Маріо Андретти (Mario Andretti), Ал Аншер (Al Unser) і Рік Меарс (Rick Mears) також приєдналися до команди Пенске, а 4 перемоги Меарса в Індіанаполісі 500 допомогли закріпити за командою Пенске статус основної сили в гонках Інді в вісімдесятих. І ці традиції команда збирається зберегти і завоювати 17-й титул на Інді-500.

Що ж собою являє Camaro у версії 50th Anniversary Edition? Спеціальна серія 50th Anniversary Edition дотримується традицій видатного дизайну і продуктивності, які завжди дозволяли триматися Camaro на відстані від інших. Модель пропонується у варіантах 2LT і 2SS купе і кабріо, з особливими елементами екстер'єрного оформлення Nightfall Gray Metallic і спеціальними пакетом смуг і логотипів, а також з чорним верхом для кабріолета. При цьому, спеціально підготовлений пейс-кар відрізняється кольором кузова, виконаним в кольорі Abalone White, зберігаючи пакет оформлення Anniversary Edition. До таких особливостей спеціальної версії відносяться 20-ти дюймові диски, унікальне оформлення решітки радіатора з хромованими елементами, спліттер в колір кузова, помаранчеві гальмівні супорти, інтер'єр оброблений чорною шкірою з замшевими вставками і помаранчевою строчкою і шильдики 50th Anniversary на панелі приладів, спинках сидінь, кермі і накладках на пороги з підсвічуванням.

Модель Camaro в версії 2LT поставляється з дволітровим турбованим двигуном потужністю 275 к.с. або з V-подібною "шісткою" об'ємом 3,6 літра потужністю 335 к.с. Версія Camaro 2SS доступна двигуном LT1 об'ємом 6.2 літра потужністю 455 к.с., роблячи тим самим цей Camaro SS найпотужнішим за всю історію. Кожен з варіантів двигуна пропонується з шестиступінчастою "механікою" або ж з восьмиступінчастою «автоматом».

0Запрошуємо Вас відвідати сайт офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet, компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, щоб бути серед перших, хто дізнається останні новини про модельний ряд Chevrolet а також про первістків оновленого модельного ряду, таких як новий Chevrolet Cruze і Chevrolet Captiva.

УкрАВТО у Вашому місті