Новини
20.05.2016

На Столичному Автошоу в автосалоні Maserati пройде виставка «На швидкості по Всесвіту»

Слава Займак популярний київський художник, який репрезентує абсолютно нове бачення живопису. Своїм талантом і неординарною технікою виконання робіт, адгезивними матеріалами, він уже зумів завоювати шанувальників у різних куточках світу.

Роботи Слави Займак представляють дивовижні переплетення тонких паутин клею на полотні, які оживаючи виходять за рамки картини і створюють враження тривимірного простору. Техніка унікальна і його твори зберігаються в приватних колекціях різних країн світу. На виставці будуть представлені абсолютно нові картини, які були підготовлені спеціально на замовлення автосалону Maserati в Україні.

13020105 13250550

Головним завданням робіт, на думку художника, було продемонструвати органічність ліній живого і неживого. Адже лінії автомобіля в картинах, як і в житті, досягають найвищої досконалості, підкоряючись красі природи. У роботах художника підкреслена ідея гармонійного поєднання сучасних досягнень людства з природним середовищем. Так в роботах він досягає найбільшого емоційного ефекту завдяки плавності ліній і яскравості колориту. Завдяки авторській техніці, що створює ефект об'ємного простору, ми реально можемо відчути рух і динаміку на картині. Адже, що може бути красивіше поєднання матеріального і духовного, доведеного до надзвичайної досконалості?!

Також в рамках виставки у всіх охочих буде можливість взяти участь в майстер-класах, які проведе особисто Слава Займак.

УкрАВТО у Вашому місті