Новини
25.05.2016

НОВЕ ПОКОЛІННЯ CHEVROLET CRUZE І CHEVROLET CAPTIVA - ВСЕ ПО-НОВОМУ!

Менше місяця минуло з дня, коли оновлені Chevrolet Cruze і Chevrolet Captiva відсвяткували свою прем'єру в Україні. Але, якщо проаналізувати кількість звернень клієнтів, які прийшли в дилерські центри щоб пройти тест-драйв, моделі дійсно зацікавили потенційних покупців.

Кожна модель в своєму сегменті з моменту появи займала сильні позиції, і оновлені версії багато в чому стануть продовженням успіху, яким користувалися їх попередники.

Якщо взяти, наприклад, модель Chevrolet Cruze, то крім традиційної косметичної «підтяжки», у популярного представника модельного ряду була значно переосмислена технічна частина. Як і раніше, Chevrolet Cruze буде пропонуватися в трьох кузовах: в залежності від смаків і практичних завдань, які ставить перед автомобілем клієнт - вибрати можна з динамічного хетчбека, сімейного седана або ж практичного універсала. Важливо, що не залежно від форми кузова, клієнт отримує в «базі» просторий салон, практичні матеріали оздоблення, багате оснащення на тлі конкурентів, різні поєднання двигунів і трансмісій і звичайно ж підвіску, готову «переварювати» наші далеко не ідеальні дороги. У технічній частині зміни в першу чергу стосуються силового агрегату: тепер Cruze доступний з новим турбованим бензиновим двигуном об'ємом 1.4 літра, потужністю в 140 к.с. і з максимальним обертовим моментом в 200 Нм, доступним в діапазоні вiд 1850 до 4900 оборотів. Даний двигун буде працювати в парі як з «механікою», так і з «автоматом», обидві КПП шестиступінчасті. Згідно з даними виробника, витрата палива в змішаному режимі складає 5,7 літрів для «механіки» і 6,3 літра на 100 кілометрів для «автомата». Таким чином, об’єм бака дозволяє проїхати на одній заправці близько 1000 кілометрів. Крім цього, незалежно від типу кузова, Chevrolet Cruze пропонує найширший набір систем безпеки і систем-асистентів вже в початковій комплектації, що як правило, у однокласників йде за доплату. Навряд чи зараз можна на ринку нових автомобілів знайти настільки добре оснащений вже в базі автомобіль С-класу за ціною в 418 320 грн. у версії універсал, при цьому хетчбек і седан обійдуться в 425 790 грн. і 443 220 грн., відповідно. Цінова політика, без перебільшення, більш ніж адекватна, з огляду на сучасні умови.

0

Якщо говорити про середньорозмірний кросовер Chevrolet Captiva, то нове покоління SUV також отримало ряд істотних оновлень, які по достоїнству оцінять клієнти. Модель і в новому поколінні пропонує все те, за що його вибирали раніше: надійна і енергоємна ходова, просторий і практичний салон з хорошою ергономікою, тяговиті двигуни з різними варіантами трансмісій, високий рівень безпеки і, звичайно ж, відмінні показники геометричної прохідності. Але, просто зберегти переваги недостатньо, тому нове покоління відрізняється, як поруч свіжих дизайнерських рішень в екстер'єрі та інтер'єрі, так і різними удосконаленнями технічної складової. В першу чергу, модель стала ще багатшою в плані оснащеності, хоча вона і до цього пропонувала значний список вже в початковій комплектації. Тепер, наприклад, Chevrolet Captiva отримала світлодіодні денні ходові вогні, безключовий доступ і систему моніторингу сліпих зон. Але, це далеко не все. Так в салоні головними змінами став новий дизайн рульового колеса, яке тепер стало триспицевим. Також серед оновлень - повністю змінена панель приладів, в центрі якої мультимедійна система MyLink 2016 з 7 '' сенсорним дисплеєм. Серед інших, важливих характеристик - місткість салону: модель може брати на борт 7 членів екіпажу. Зрозуміло, модель має в розпорядженні широкий ряд систем активної і пасивної безпеки, а в листі опцій, які доступні вже у стартовій комплектації простіше перерахувати те, чого немає. Модель доступна з двома варіантами двигуна і двома варіантами трансмісій. Так, модифікація з двигуном 2.4, потужністю в 167 к.с. і «механікою» на шість ступеней доступна за ціною в 694 710 грн., тоді як варіант з турбодизелем об'ємом 2.2 літра і вражаючим крутним моментом в 400 нМ і механічною КПП обійдеться в 811 740 грн. Якщо ж вибір зупинити на комплектаціях з автоматичною шестиступінчастою КПП, вартість складе 764 430 і 836 640 грн. відповідно.

0

Запрошуємо Вас відвідати сайт офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet, а також приїхати в дилерський центр Chevrolet компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в Вашому регіоні, щоб ближче познайомитися з новинками.

УкрАВТО у Вашому місті