Новини
10.06.2016

«ФАЛЬКОН-АВТО» продемонструє електромобіль Kia Soul EV під час виставки Plug-In Ukraine 2016

На стенді Kia, оформленому в еко-стилі, буде продемонстровано електромобіль Kia Soul EV, доставлений в Україну для вивчення потенційного попиту на модель без традиційного ДВС.

0

Окрім можливості докладно познайомитись з автомобілем та отримати відповіді на питання щодо його оснащення, гості експозиції Kia зможуть взяти участь у короткому тест-драйві, який відбудеться на території експо-центру 11 червня. Записатися на тест-драйв можна буде прямо на стенді Kia Soul EV.

Нагадаємо, що перше публічне знайомство українських автомобілістів із електричною версією міського кросовера Soul відбулося під час одинадцятого «Столичного Автошоу», що відбулося у Києві 28-29 травня цього року.

0

Під капотом Kia Soul EV розміщено компактний та легкий електромотор, що видає 111 кінських сил, 285 Нм та забезпечує розгін до 100 кілометрів на годину за 11.2 секунди. Літій-іонна полімерна батарея,  розміщена під полом салону, має ємність 27 кіловат-годин. Порти для заряджання Kia Soul EV розміщено під зсувною панеллю в передній частині, яка замінює решітку радіатора. Додамо, що завдяки спеціальному індикатору на верхній частині панелі приладів статус процесу заряджання можна контролювати навіть знаходячись поза автомобілем.

0

Салон Soul EV не надто відрізняється від інтер’єру звичайної версії, але значна частина оздоблювальних матеріалів виконана з вторинної сировини. На центральній консолі розміщено 8-дюймовий дисплей мультимедійної системи, тоді як дані тріп-комп’ютера виводяться на кольоровий монітор діагоналлю 3,5 дюйми.

Чекаємо на вас на стенді Kia на виставці Plug-In Ukraine з 10 по 12 червня та ще раз нагадуємо, що 11 червня Kia Soul EV буде доступний для тест-драйву на території «КиївЕкспоПлаза».

 

УкрАВТО у Вашому місті