Новини
16.06.2016

Українець увійшов до п’ятірки кращих діагностів автомобілів KIA в світі

Кожні два роки Kia Skill World Cup збирає найкращих діагностів, що пройшли через суворий відбір спочатку на національних конкурсах майстерності, а потім і на регіональних змаганнях. Україну цього року представляв Дмитро Лозянко, якому довелося зійтися у боротьбі з кращими спеціалістами з діагностики автомобілів Kia з 45 країн світу.

0

Корпорація Kia Motors гостинно зустріла учасників, але це була лише прелюдія до запеклої боротьби, яка точилася в ході конкурсу, що складався з двох етапів. На першому етапі учасники складали теоретичний письмовий тест з 30 питань, відповіді на які потрібно було дати протягом години.

0

Практична частина також мала дві складові. Спочатку учасники продемонстрували знання електронних систем автомобіля та вміння збирати електричні схеми, причому Дмитро впорався із завданням швидше за колег з інших країн та отримав максимальну кількість балів.

0

Друге практичне завдання було більш складним та багатогранним, адже конкурсантам довелося застосувати всі свої знання про системи керування двигуном і автоматичною коробкою передач, а також навички роботи з діагностичним приладом D-logger.

0

Підрахунок підсумкових результатів виявив, що Дмитро Лозянко увійшов до п’ятірки найкращих діагностів Kia в світі, посівши четверту сходинку та отримавши диплом «Specialist – Kia Skill World Cup 2016»!

0

Нагадаємо, що у грудні 2015 року Дмитро Лозянко став переможцем національного конкурсу, що проводився компанією «ФАЛЬКОН-АВТО» серед спеціалістів з діагностики офіційної дилерської мережі Kia в Україні.

 

УкрАВТО у Вашому місті