Новини
25.07.2016

Знижено ціни на Jeep Grand Cherokee і Jeep Cherokee

Автомобілі Jeep Cherokee в комплектації Limited відтепер можна придбати за спеціальною ціною від 1 042 000 грн., еквівалентній 42 500 $*.

Позашляховик оснащений 2-х літровим турбодизельним двигуном потужністю 170 к.с. і має 9-ти ступінчасту автоматичну трансмісію ZF. Діє система повного приводу «Active Drive 1».

У даній комплектації оздоблення сидінь виконане з перфорованої шкіри, є підігрів/вентиляція крісла і повний набір електроприводів місця водія з функцією запам'ятовування положення, включаючи налаштування поперекового підпору та кута нахилу спинки. Спинка пасажирського сидіння складається вперед, утворюючи стіл, а під відкидною подушкою сидіння є великий бокс.

Опціонально Jeep Cherokee оснащується адаптивним круїз-контролем, системою попередження зіткнень, функціями контролю смуги руху, стеження за мертвими зонами, камерою заднього огляду та системою стабілізації. Мультимедійна система Uconnect з 8,4-дюймовим сенсорним і голосовим управлінням екраном, за допомогою якої можна керувати не тільки "музикою", а й клімат-контролем, підігрівом / вентиляцією сидінь, що входить в базову версію Limited. Також в комплектації Limited присутні сім подушок безпеки, кондиціонер та безключовий доступ.

0

На Jeep Grand Cherokee в комплектації Overland ціна стартує від 1 600 000 грн., еквівалентній 65 300 $ *.

Позашляховик оснащений дизельним турбомотором V6 3.0 CRD потужністю 250 к.с. і восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач ZF.

У автомобілі застосовані найсучасніші системи безпеки, в тому числі система запобігання лобового зіткнення та система допомоги в русі на підйомах і спусках Selec-Speed ​​Control, к існуючому вже стандартному набору систем активної і пасивної безпеки.

Крім того, Grand Cherokee Overland пропонується з вентильованими передніми сидіннями, панорамним люком з подвійною панеллю, навігаційною системою Uconnect Smartouch з 8.4 сенсорним екраном, адаптивним круїз-контролем і 20 дюймовими полірованими алюмінієвими дисками.

Детально ознайомитися з представленими моделями, записатися на тест-драйв, дізнатися умови придбання автомобілів можна на офіційному сайті дистриб'ютора www.jeep.ua

Пропозиція діє в дилерській мережі АФ «Гранд Автомотів» з 25.07.2016 на автомобілі в наявності до повного розпродажу складу автомобілів 2015 року випуску. Кількість автомобілів обмежена!

 

* Ціни вказані станом на 25.07.2016 року. Вартість автомобіля може змінюватися в залежності від курсу S на міжбанківському валютному ринку. Інформація про курс міжбанку надається Продавцем. Компанія залишає за собою право вносити зміни у вартість автомобілів.

УкрАВТО у Вашому місті