Новини
01.08.2016

В рамках проекту «Harley On Tour» відбулися тест-драйви Jeep

30 і 31 липня масштабний тест-райд нових моделей мотоциклів Harley-Davidson відбувся і в Україні, в рамках турне по країнах Європи, організованого компанією по всьому світу!

Компанія «Гранд Автомотів», офіційний імпортер автомобілів Jeep в Україні, з радістю підтримала захоплюючу подію і надала для тест-драйву існуючий модельний ряд, який доступний в Україні.

0

Для тест-драйву були представлені найпопулярніші моделі Jeep - Grand Cherokee в комплектації Overland, оснащений дизельним турбомотором V6 3.0 CRD потужністю 250 к.с. і Jeep Cherokee Limited з 2-х літровим турбодизелем двигуном потужністю 170 к.с., 9-ти ступінчастою автоматичною трансмісією ZF і системою повного приводу «Active Drive 1».

0

Всі учасники тест-драйву по справжньому змогли відчули справжній стиль життя 4x4, адже «4x4 ever» - основа філософії Jeep, безмежні можливості і прагнення. Це заклик ніколи не говорити ніколи.

Крім того, в цьому році бренд Jeep відзначає 75-річчя. На честь особливого ювілею, офіційний імпортер компанія «Гранд Автомотів», оголосила спеціальні ціни на складські моделі Jeep Cherokee від 1 042 000 грн. * І Jeep Grand Cherokee - від 1 600 000 грн. *

Детальніше про Jeep в Україні на www.jeep.ua

 

*Ціни вказані станом на 25.07.2016 року. Вартість автомобіля може змінюватися в залежності від курсу S на міжбанківському валютному ринку. Інформація про курс міжбанку надається Продавцем. Компанія залишає за собою право вносити зміни у вартість автомобілів

УкрАВТО у Вашому місті