Новини
05.08.2016

Kia Sportage визнано найнадійнішим автомобілем за результатом дослідження J.D. Power

У довгостроковому дослідженні надійності автомобілів J.D. Power (Vehicle Dependability Study) Kia Sportage третього покоління продемонстрував надзвичайно низьку кількість несправностей, кількість яких склала 45 на 100 автомобілів. Таким чином, Sportage, який є бестселером бренду Kia у Європі, випередив автомобіль, що зайняв друге місце, на 13 балів.

0

Результати дослідження базуються на відгуках 15 453 автовласників, які володіють певними автомобілями протягом 12-36 місяців та надали інформацію про проблеми, що виникли протягом останніх 12 місяців. Спеціалісти J.D. Power оцінюють 177 параметрів у 8 основних категоріях: двигун та трансмісія, екстер’єр, враження від водіння, дисплеї/органи керування, системи аудіо/навігації/комунікації/розважальні, сидіння, системи обігріву/вентиляції/охолодження, інтер’єр. Оцінюється кількість несправностей на 100 автомобілів і чим нижчою є кількість балів, тим вищою є надійність, якість певної моделі.

0

Нагадаємо, що на сьогодні в Україні представлено кросовер Kia Sportage нового, четвертого покоління, який увібрав найкращі якості попередника, ставши більш досконалим в усіх аспектах. Чудові споживацькі якості автомобіля вже в повній мірі оцінили українські споживачі. У червні 2016 року Sportage став найпопулярнішою моделлю в Україні, а за результатами продажів протягом 7 місяців автомобіль є найпопулярнішим SUV у країні!

0

Дізнатися більше про ціни та комплектації Kia Sportage для українського ринку можна на сайті офіційного дистриб’ютора «ФАЛЬКОН-АВТО»: http://kia.ua/dir/sportage_new.html

УкрАВТО у Вашому місті