Новини
29.03.2011

KIA Motors досягла 10-мільйонів експортованих автомобілів

Kia Motors Corporation зафіксувала 10-мільйонну позначку в експорті автомобілів в той день, коли KIA Optima кольору  сніжно-білої перлини досягла берегів Америки, куди була доставлена з порту Пьонгтек, що за 80 кілометрів на південний захід від Сеулу.

Перший випадок експорту автомобіля з Південної Кореї зафіксований в 1975, коли незначна кількість автовозів з автомобілями КІА Brisa рушила до Катару. З тих пір КІА відзначилась стрімким зростанням, внесла своє ім’я до історії автопрому та підтвердила це в останні роки, представивши нове покоління автомобілів – Picanto, Rio, Sorento, Sportage та Optima.

Вслід за 5-мільйонною експортною позначкою у березні 2005, до якої компанія йшла протягом 30 років, до наступних 5 мільйонів  Kia Motors дісталась всього за 6 років. Успіх був забезпечений завдяки зваженій стратегії менеджменту, яка стала наслідком швидкого вдосконалення  дизайну та якості продукту, так само як і покращення маркетингової активності та посилення дилерської мережі, на світовому рівні. Для відзначення цієї видатної віхи, урочиста церемонія відбулась в порту Пьонгтек, її відвідали близько 400 гостей, включаючи Хенка Лі, заступника голови правління Корпорації Kia Motors, представників місцевої влади та численних корейських високопосадовців.

Слово на церемонії взяв Хенк Лі, заступник голови правління Корпорації Kia Motors: «Сьогоднішнє досягнення було б неможливим без наших відданих клієнтів та старанної праці робітників КІА у всьому світі. Кіа Motors присягається присвятити себе стабільному розвитку світової економіки та місцевих спільнот у регіонах, які ми обслуговуємо.»

У зв’язку зі стрімким прогресом, який здійснила КІА у світовій автомобільній промисловості, вона залишила значний слід у світі, збільшивши кількість країн, в яких можна придбати КІА з 10-ти у 1980-х до 156 держав сьогодні.

Починаючи з першого експорту в 1975-му, сукупний експорт зріс  до 4,27 мільйонів у Північній Америці, до 2,45 мільйонів у Європі та 0,88 мільйонів в Азії та Тихоокеанському регіоні. Корпорація Kia Motors зробила велетенський крок на Північно-Американському ринку, для якого характерна запекла конкуренція автовиробників.

Розглядаючи модельний ряд, можна сказати що найпопулярнішою експортною моделлю є Picanto А-класу з показником у 764,453 одиниці, срібло експорту має KIA Rio з 747,554 автомобілями, бронза – за динамічним кросовером Sportage – було експортовано 656,446 автомобілів.

До того ж, доходи, отримані від експорту, зростали, починаючи від 0,1 мільярду доларів США у 1987-му, 0,5 мільярда у 2003-му та 1 мільярда у 2005 і зрештою сягнули 11,2 мільярдів у 2010 році. Минулорічна цифра в 11,2 мільярди являє собою 2,4% від усього експорту Південної Кореї, що підкреслює значущість Корпорації Кіа Motors в якості підтримки внутрішньої економіки Кореї.

Зростання експорту також дозволило КІА перетнути позначку в 2 мільйони проданих автомобілів у 2010 році, вперше в історії компанії,  досягти долі ринку у 3%.

Kia Motors планує розширити свою присутність у світовій автомобільній промисловості завдяки різноманітним стратегіям, направленим на покращення цінності бренду, його прибутковості і стабільне зростання. 

УкрАВТО у Вашому місті