Новини
22.08.2016

Автомобілі ZAZ FORZA і ZAZ VIDA надійшли на службу в поліцію охорони!

Навряд чи варто зайвий раз озвучувати технічні характеристики, і без того добре відомих українським споживачам, автомобілів. Серед безумовних плюсів цих моделей можливість «перетравлювати» бензин низької якості і, м'яко кажучи, недосконалі дороги в Україні. Всі моделі ZAZ FORZA і ZAZ VIDA, в процесі підготовки для служби в поліції охорони, були оснащені комплексом необхідного додаткового обладнання. Автомобілі отримали світлосигнальні гучномовні пристрої, радіостанції, а кузова оформлені спеціальними кольорово-графічними елементами відповідно до стандартів поліції охорони.

«Ми раді, що державні структури звернули увагу на продукт, що пропонується Запорізьким Автомобілебудівним Заводом. Наші автомобілі краще пристосовані для не найпростіших умов української експлуатації. Також важливим моментом є так звана «вартість володіння»: у порівнянні з автомобілями, які, наприклад, стоять на службі поліції, ZAZ FORZA і ZAZ VIDA значно дешевше в плані технічного обслуговування, вартість запасних частин також відчутно дешевше. Все це, за інших рівних умов роботи дозволяє економити бюджетні кошти», зазначив заступник Голови Правління з виробництва автомобілів Корпорації УкрАВТО, Олег Папашев.

Урочиста передача автомобілів ZAZ FORZA і ZAZ VIDA відбулася на території дилерського центру «Автоцентр на Теремках», який входить в структуру Української Автомобільної Корпорації та здійснює продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування брендів ZAZ, Chevrolet, Chery і комерційної техніки TATA і I-VAN.

Більш детальна інформація - на сайті www.zaz.ua 

УкрАВТО у Вашому місті