Новини
23.09.2016

Високий рівень відповідальності за якість товару від ТМ «АвтоХІТ»

Створюючи своєрідну спільноту, мешканці цього комплексу не лише прагнуть до комфортного життя, а й живуть в комфорті, щоденно підіймаючи планку вище. Це стосується добросусідських відносин, паркування у дворах, чистоти на вулицях. Розуміючи та підтримуючи прагнення людей до підвищення рівня життєвого комфорту, компанія спрямовує свої дії на розширення спектру автомобільних послуг для мешканців Лівого берега.

Переформатування автомобільного салону, що межує з вулицею Регенераторною, в новий сервісній центр - це пропозиція мешканцям звільнити своє життя від турбот, пов’язаних з продажом та купівлею автомобіля з пробігом.

1

Автовласники, звернувшись до послуг від АвтоХІТ, не відходячи від будинку або дитячого майданчика, зможуть:

  • ознайомиться з пропозиціями по автомобілях з пробігом, що представлені на площадці;
  • продати автомобіль швидко, без складнощів та метушіння, за ринковою ціною, отримавши кошти на банківську карту;
  • повернути придбаний автомобіль, сплативши кошти за час користування ним*.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп», працюючи під ТМ «АвтоХІТ», свідомо звертає увагу споживачів на можливість повернути придбаний вживаний автомобіль*, чим демонструє відповідальність за Товар та повагу до вибору Споживача. Автомобіль повинен бути СВОЇМ по духу! А по суті - відповідати багатьом, й не тільки технічним, вимогам Покупця. Але якщо Клієнт з будь-яких причин прийме рішення повернути автомобіль у визначений строк, компанія викупить придбаний автомобіль, за вирахуванням суми користування ним*.

Світ навкруг такий цікавий, діти так швидко ростуть, а життя таке бистроплинне – краще присвятити час цьому, а для автомобілів - є професіонали, які  чекають  за адресою: Київ,  пр. Возз’єднання, 7-б.

* протягом 14 днів з моменту купівлі автомобіля з пробігом компанія ТОВ «Юніверсал Моторз Груп» надає право покупцеві повернути придбаний авто, оплативши час користування таким автомобілем, згідно умов стандартного договору купівлі-продажу

 

www.avto-hit.com.ua   https://www.facebook.com/AvtoHIT.com.ua     044/ 331 55 41

УкрАВТО у Вашому місті