Новини
11.10.2016

CHEVROLET CAMARO СВЯТКУЄ 50-й день НАРОДЖЕННЯ!

В кінці минулого тижня виповнилося рівно 50 років з моменту народження американської ікони - на початку жовтня 1966 був переданий клієнту перший Camaro 1967.

Щоб відзначити цю подію і дозволити всім охочим побачити історію Camaro, яка налічує 6 незабутніх поколінь моделі і більше 5 000 000 проданих автомобілів, Chevrolet пропонує увазі інтерактивну хронологічну шкалу і історичні відеоматеріали, які доступні на www.CamaroFifty.com .

0

Інтерактивна хронологічна шкала, створена як єдиний у своєму роді мурал з розмірами 11 на 60 футів рекламним агентством Commonwealth // McCann у співпраці з дизайнерським колективом ILOVEDUST дозволяє користувачам познайомитися з кожним з поколінь Camaro, переглянути унікальні фотографії і факти, які відображають багату історію Camaro і його еволюцію протягом п'яти десятиліть.

 "Протягом всієї своєї історії Camaro був відображенням різних епох, отримуючи вигляд з урахуванням побажань клієнтів, команди розробників і гоночних технологій," сказав Том Петерс (Tom Peters), директор по дизайну екстер'єру, підрозділи Chevrolet Performance Cars. "Що залишалося незмінним, так це прекрасна проста і потужна скульптура, яка є миттєво впізнається нашими клієнтами і любителями автомобілів різного віку. Я зараз відчуваю ті ж почуття, як і коли я побачив Camaro вперше. Це просто змушує Вас посміхатися!"

Відеоретроспектіва показує всю історію моделі, спадкоємність і взаємозв'язок дизайну і продуктивності протягом шести поколінь, а також власників цих автомобілів.

 "Фанати Camaro діляться величезною кількістю креативних захоплень автомобілем - захопленням продуктивністю і стилем - які були присутні в кожному поколінні моделі," сказав Ел Оппенхейзер (Al Oppenheiser), шеф-інженер Camaro. "50-ий день народження Camaro нагадує нам про історії винахідливості і чудового дизайну Chevrolet. Ми хочемо віддати належне нашому минулому шляхом створення ще більш вражаючих і чаруючих Camaro з року в рік, і це те, що ми плануємо робити."

0

Відвідувачі сайту www.CamaroFifty.com  також зможуть познайомитися з ключовими моментами святкування 50-річчя Camaro, що минуло цього літа, яке включало показ автомобілів і екскурсію на завод Lansing Grand River, Сamaro Rally, яке зібрало близько 300 Camaro в Woodward Dream Cruise і ювілейні версії купе і кабріолетів 2017 модельного року.

Запрошуємо Вас відвідати сайт офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet, щоб бути в курсі всіх останніх новинок бренду в Україні, а також приїхати в дилерський центр Chevrolet компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в Вашому регіоні, щоб вибрати свій Chevrolet.

УкрАВТО у Вашому місті