Новини
01.11.2016

CHEVROLET CAMARO ZL1 АТАКУЄ "КІЛЬЦЕ"!

Днями Chevrolet опублікував відео проходження треку «Північна Петля» моделлю Camaro ZL1 нового 2017 модельного року з блискучим результатом в 7:29:60. Таким чином, час проходження кола новим ZL1 на 11.67 секунд кращий, ніж найшвидше коло попереднього покоління ZL1.

"Бути майже на 12 секунд швидше, ніж 5-е покоління ZL1 це результат поліпшень в дизайні і технологіях в новому ZL1," сказав Ел Опенхайзер (Al Oppenheiser), головний інженер Camaro. "Починаючи поліпшеннями аеродинаміки, зниженням маси і двигуном LT4 потужністю 650 к.с. і закінчуючи підвіскою Magnetic Ride Control, електронним диференціалом і спеціальним лаунч-контролем, ZL1 був створений для підкорення найскладнішого треку в світі, при цьому зберігаючи свої якості на будь-якому іншому треку, дорозі загального користування або на 400-метрівці в дразі."

0

При цьому, змінами, які були внесені в конструкцію ZL1 для проходження треку стали установка обладнання для збору даних, силова конструкція каркасу безпеки і гоночні сидіння Sparco з шеститочкові ременями безпеки. Всі інші системи та обладнання автомобіля було стоковим. Модель оснащена наддувним V-8 двигуном LT4 об'ємом 6.2 літра, який видає 650 к.с. і працює в парі з абсолютно новою десятіступенчатою автоматичною трансмісією (переключеною в режим «трек» який забезпечує оптимальний вибір передачі без необхідності ручного перемикання). Також модель оснащується серійно підвіскою з системою Magnetic Ride Control, системою управління продуктивності тяги, кованими 20-ти дюймовими дисками з покришками Goodyear Eagle F1 Supercar. Також автомобіль отримав гальма Brembo з роторами на 15.4 дюйма і шестипоршневими супортами спереду і з роторами на 14.4 дюймів і чотирипоршневими супортами ззаду. Для зменшення підйомної сили модель отримала кілька елементів екстер'єру в передній частині а також тепловідводи. Крім цього, модель, що сходить в такому вигляді з конвеєра, має суцільний захист днища, особливі задній спойлер і дифузор, а також 11 теплообмінників.

"На «Північній Петлі»було пройдено багато захоплюючих швидких кіл, з безліччю заносів і входів в повороти," сказав Дрю Кеттел (Drew Cattell), їздовий і обслуговуючий інженер Camaro і пілот якнайшвидшого кола. "Але не з ZL1, який неймовірно стійкий і стабільний, майже спокійний. З Magnetic Ride і в цілому, чудово збалансованим шасі, ZL1 був ідеальним у кожному дюймі поворотів і при цьому був дуже швидким".

Запрошуємо Вас відвідати сайт офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet, щоб бути в курсі всіх останніх новинок бренду в Україні, а також приїхати в дилерський центр Chevrolet компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в Вашому регіоні, щоб вибрати свій Chevrolet.

УкрАВТО у Вашому місті