Новини
18.11.2016

Гібридний кросовер Kia Niro в Європі замовили більше 20 000 клієнтів

З моменту початку офіційних продажів інноваційного та економічного Kia Niro корейський автовиробник поставив покупцям 5 815 автомобілів та отримав замовлення на більше ніж 15 000 гібридних кросоверів, які будуть вироблені та передані щасливим власникам до кінця 2016 року.

0

Kia Niro займає унікальне місце в модельній лінійці бренду, унікальним чином поєднуючи практичність та характерний дизайн кросоверів Kia, а також високу економічність і екологічність, які забезпечують «зелені» технології корейської компанії.

Паралельний гібридний силовий агрегат Niro включає бензиновий двигун з робочім об’ємом 1,6 літра, електромотор та літій-іонну полімерну батарею. 141 кінська сила передається на передні колеса за допомогою модернізованої роботизованої 6-ступеневої КПП DCT з двома зчепленнями. При цьому витрата пального у комбінованому режимі складає лише 3,8 л/100 км (виміри зроблено за стандартами Нового європейського циклу водіння NEDC), тоді як рівень шкідливих викидів дорівнює 88 г/км!

0

Той факт, що Kia Niro є економічним та екологічним кросовером, не означає нудьги для водія, адже в арсеналі автомобіля передня незалежна підвіска типу МакФерсон та багатоважільна конструкція позаду, які наділяють авто чудовою керованістю.

Автомобіль користується популярністю як у приватних покупців, які придбали 46% Niro, так і корпоративних клієнтів, які забезпечили 54% продажів у Європі. До сильних сторін Niro відносяться помірні експлуатаційні витрати, низький рівень шкідливих емісій та привабливий дизайн, виконаний в актуальному корпоративному стилі Kia, притаманному моделям Sportage і Sorento.

0

Niro є одним з перших серійних Kia, оснащених комплексом вдосконалених систем допомоги водієві DriVE WISE, яка включає також систему автоматичного екстреного гальмування, здатну розпізнавати не тільки автомобілів, але й пішоходів.

0

Kia Niro також є вдалим вибором для людей, які прагнуть завжди бути онлайн, адже мультимедійна система кросовера може синхронізуватися зі смартфонами завдяки Android Auto™ або Apple CarPlay™, а бездротовий зарядний пристрій підтримуватиме гаджети, які пристосовані до такого способу заряджання, в тонусі. Шанувальники якісного звуку отримають задоволення від звучання аудіосистеми JBL Premium, яка буде доступна в окремих комплектаціях.

Вже дуже скоро Україна приєднається до списку країн, де продається гібридний кросовер Kia Niro. Про конкретну дату початку продажів, комплектації та ціни української версії Niro буде повідомлено згодом.

 

УкрАВТО у Вашому місті