Новини
05.04.2011

Визначені імена переможців розіграшу суперпризів від партнерів Фестивалю Жіночих Автомобілів.

Визначені імена переможців розіграшу суперпризів від партнерів Фестивалю Жіночих Автомобілів.

 

6 квітня на території дилерського центру УкрАВТО «Автосаміт на Харківському» відбувся розіграш призів від партнерів Фестивалю Жіночих Автомобілів. Серед всіх учасниць Фестивалю розігрувалося 4 ноутбуки, 3 набори ювелірних прикрас, нетбук від ПАТ «ПРОФІНБАНК» і 3 романтичних тури на двох до Європи.

0

Щорічний Фестиваль Жіночих Автомобілів нещодавно завершився, а успіх рекламної кампанії «Купи Авто - Вона Твоя» вже говорить сам за себе: лише у період акції на дорогах столиці нових ледімобілей стало набагато більше, а кількість жінок за кермом помітно збільшилась. І в цьому немає нічого дивного, адже протягом двох місяців в усіх автосалонах УкрАВТО діяли найкращі цінові пропозиції з придбання, кредитування та страхування автомобілів Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Opel, Chevrolet, ЗАЗ, KIA, Chery, Toyota, Nissan, Renault і Лада.


Нагадаємо, що в рамках Фестивалю кожен покупець мав можливість вигідно придбати автомобіль у кредит, скориставшись спеціальними умовами кредитування від банку ПАТ «ПРОФІНБАНК», а також оцінити переваги купівлі авто в групах по програмі АВТОТАК. Крім того, на автомобілі усіх брендів-учасників акції розповсюджувалися вигідні умови страхування, надані компанією Експрес Страхування.

0
Не обійшлося на фестивалі й без приємних сюрпризів. В якості бонусу, при купівлі автомобіля, кожна нова автовласниця отримала 5%-ву дисконтну картку CarWoman від УкрАВТО, косметичний набір та підписку на журнал LQ. Крім того, перша тисяча покупців вже вирушила у європейський Weekend, наданий Корпорацією УкрАВТО та туристичною компанією «Ленд Тревел Інтернешнл».


За традицією, фінальним акордом Фестивалю Жіночих Автомобілів став розіграш суперпризів. У цьому році в розіграші взяли участь 3328 нових автовласниць, які придбали автомобіль в період з 1 лютого по 31 березня в дилерській мережі УкрАВТО.

0

Імена переможців розіграшу були визначені шляхом жеребкування. У результаті
Нетбук від ПАТ «ПРОФІНБАНК» отримав Кримський Г.Г. (Києво-Святошинський район, с. Тарасівка).

Колекційні набори з ексклюзивної дизайнерської колекції ювелірних прикрас EDELWEISS від Ювелірного Дому ЕДЕЛЬВЕЙС дісталися Немченко Г. I. (Донецька обл., с. Дачний), Власенко I.O. (м. Київ) і Гринько Л.В. (м. Київ).

А Довгань А.М. (Полтавська обл., смт. Машівка), Арестов О.Ю. (м. Харків) і Сидоренко Л.М. (м. Суми) виграли по ноутбуку Lenovo.

Найбільше пощастило Лобан Т.О. (м. Київ), Журба В.В. (Вінницька обл., С. Орлівка) і Рибалко Г.В. (м. Керч). Вони стали власниками романтичної подорожі на двох до Європи від туристичної компанії «Ленд Тревел Інтернешнл».

Довідка:


Українська Автомобільна Корпорація - транснаціональна корпорація, лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник, дистриб'ютор і постачальник високоякісних сервісних послуг; єдина компанія в Україні з повним циклом виробництва; експортер автомобілів у країни СНД і ближнього зарубіжжя.За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-центру УкрАВТО:

Тел. / Факс: (044) 201-15-97

E-mail: pr@ukravto.ua

 

 

УкрАВТО у Вашому місті