Новини
12.04.2011

Представницький седан Chevrolet Epica став на 6000 грн доступнішим!

До святкування 100-річчя Chevrolet, офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», оголошує про зниження цін на всі автомобілі 2010 року випуску, в тому числі на Chevrolet Epica.
Тепер усі бажаючі стати власником бізнес-седана, можуть придбати автомобіль D-класу за ціною автомобіля класом нижче. Мінімальна ціна на Chevrolet Epica становить 154 000 грн., а кількість автомобілів за спеціальною ціною, звичайно ж, обмежена.

З урахуванням того, що дуже небагато гравців українського ринку йдуть на подібні кроки, зараз з'являється по-справжньому чудова можливість придбати повноцінний представницький седан, який відмінно підійде як для ділових зустрічей і поїздок за місто, так і просто для подорожей. Складно не погодитись, що це дійсно вигідна пропозиція. Знижка на Chevrolet Epica доходить майже до 6000 грн! Зниження ціни поширюється на всі комплектації Chevrolet Epica, які в рівній мірі пропонують високий рівень комфорту та оснащеності.
Клієнт зможе обрати автомобіль з бензиновим двигуном об'ємом 2 або 2,4 літра, потужністю 141 і 156 к.с., відповідно.Також можна обирати між 5-ти ступінчастою механікою або 6-ти ступінчастим автоматом. Салон Chevrolet Epica відповідає всім вимогам автомобіля, власником якого є успішна людина: шкіряна обробка, клімат-контроль, гідропідсилювач керма, повний електропакет, ABS, подушки безпеки і багато іншого. Але якщо це все є в автомобілях конкурентів, у Epica є головна перевага в порівнянні з «однокласниками» - це ціна. І дійсно, на даний момент, на українському автомобільному ринку просто не існує альтернативи Chevrolet Epica у співвідношенні «оснащеність-ціна-якість».
Автомобілі з новими цінниками вже чекають своїх потенційних власників у всіх салонах Chevrolet офіційної дилерської мережі Корпорації УкрАВТО у кожному куточку України. За подробицями звертайтеся до найближчого дилера Chevrolet, де кваліфікований персонал зможе підібрати оптимальний варіант комплектації Chevrolet Epica з урахуванням всіх Ваших побажань.

Радимо Вам поквапитися, адже кількість автомобілів за «святковим» цінами обмежена.
Для того, щоб краще пізнати цей автомобіль, досить зайти до найближчого салону Chevrolet або відвідати сайт: www.chevrolet.kiev.ua

 

УкрАВТО у Вашому місті