Новини
12.04.2011

Зекономте до 7000 грн при покупці Chevrolet Cruze!

До святкування 100-річчя Chevrolet, дистриб'юторською компанією «Дженерал Авто Груп», офіційним представником Chevrolet в Україні, було прийнято рішення знизити ціни на всі автомобілі Chevrolet 2010 року випуску, в тому числі на Chevrolet Cruze.


Chevrolet Cruze - це автомобіль, побудований на абсолютно новій глобальній платформі GM, яка стала основою для наступних моделей автовиробника, таких як Chevrolet Orlando, Opel Astra нового покоління, а також інноваційних Chevrolet Volt і Opel Ampera. Цю модель відрізняє динамічний купеоподібному профіль кузова, висока якість інтер'єру, риси якого нагадують салон легендарного Corvette, і бездоганний рівень безпеки. Іншими словами, це автомобіль, створений з чистого аркуша.


Автомобіль пропонується у восьми варіантах комплектацій. Лінійка силових агрегатів пропонує два варіанти бензинових двигунів об'ємом 1.6 і 1.8 літрів, потужністю 113 і 141 к.с., відповідно. Для тих, хто віддає перевагу дизелю, Cruze приготував абсолютно новий 2-літровий турбований дизельний агрегат потужністю 163 к.с. замість попереднього 150 к.с. Бензинові агрегати пропонуються в парі з п'ятиступінчастою механічною або шестиступінчастою автоматичною трансмісією, а для дизеля - 6 ступенів як з «механікою», так і з «автоматом».
Незалежно від рівня комплектації, автомобіль оснащується ABS, EBD, Brake Assist, 4 подушками безпеки, електроприводом стекол і дзеркал з підігрівом, CD-програвачем, кондиціонером і багатьом іншим.


У «топовій» комплектації клієнтові пропонується повний електропакет, «клімат», датчик світла і дощу, шкіряний салон, 6 подушок безпеки, мультимедійна система з навігацією, круїз-контроль, сімнадцяті лекгосплавні диски, і це далеко не все.

Ціна на модель Cruze в дилерських центрах Chevrolet тепер починається від 142 400 грн. Дійсно, така ціна в класі С-high зустрічається не часто, і про це знають українські клієнти, які вже купили Chevrolet Cruze.

Радимо Вам поквапитися, адже кількість автомобілів за «святковим» цінами обмежена.
Для того, щоб краще дізнатися автомобіль, досить зайти в найближчий салон Chevrolet або відвідати сайт: www.chevrolet.kiev.ua

 

УкрАВТО у Вашому місті